Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordult már, hogy féltetek,...

Előfordult már, hogy féltetek, vagy megijedtetek a párotoktól/férjetektől? Hogyan lehet ezt leküzdeni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 03:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
18%
Ezt nem leküzdeni kell, hanem megelőzni. Mégpedig válás, feljelentés, távol tartási végzés.
2014. jan. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ennyire nem komoly a helyzet, csak én reagáltam túl.
2014. jan. 18. 03:36
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

"Ezt nem leküzdeni kell, hanem megelőzni. Mégpedig válás, feljelentés, távol tartási végzés."

Nem tudom ezt hogy értetted, de minden variációt figyelembe véve ezt csak egyetlen módon lehet megelőzni! "Távol tartással"! Távol tartod magad a férfiaktól, egy életen keresztül! Másképp egyik pillanatról a másikra előfordulhatsz, hogy megijedsz tőle!

2014. jan. 18. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem, hogy ez egyik pillanatròl màsikra törtènik. 12 èv alatt egyszer sem ijjedtem meg a fèrjemtől...

ha megtörtènne ,elvàlnèk hiszen komoly gondok vannak.


ha viszont te magad irod, hogy tulreagàltad akkor mi a kèrdès?

2014. jan. 18. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés lehet még, hogy ez csak a pároddal fordult elő vagy mással is más helyzetben?

Volt okod félni? Történt valami amitől ezt érezted?

Látszott a félelmed (férjed észrevette e) vagy ezt belül érzed?

Félelem vagy szorongás?

Úgy félsz mint egy magas szikla peremén vagy mint a sötét erdőben?

Férjed bántani akart/dühös volt/vitáztatok vagy békésen a fotelben üldögélt és úgy éreztél félelmet?

2014. jan. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát folyamatosan szorongok, voltam is ezzel pszichiátrián, de ez most több volt annál. Megijedtem... Előzmény:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__49..

Nos, "rámásztam", ő pedig kiakadt ezen, felemelte a hangját, csapkodott, és haza akart menni. Ha hasonlítani kéne, akkor inkább a sötét erdőt választanám, de konkrétan attól féltem, hogy megint megtörténik az, amit a linkelt kérdésnél a 16-os válaszoló írt... :/

2014. jan. 18. 06:21
 7/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2014. jan. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szakember segítségét kérném.

Lehet, hogy a párodnál is van valami korábbi lelki sérülés, ezért reagálhatott így.

2014. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Velem már előfordult, de az "én hibámból". Valami semmiségen összekaptunk, és felemelte a hangját.


Az a lényeg, hogy velem apám nagyon agresszív volt, volt olyan is, hogy ököllel kiütött..

Ezért mondtam a barátomnak, hogy én erre érzékeny vagyok, és ilyet lehetőleg ne csináljon...

Értelmes, okos férfi, és megérti, hogy ez engem nagyon rossz dolgokra emlékeztet. Amíg szedtem a tablettát, többször sírva is fakadtam ilyenkor.

2014. jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sajnos igen!
2014. jan. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!