Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtartanátok a babátokat ha...

Megtartanátok a babátokat ha nem a férjetektől lenne?

Figyelt kérdés
Úgy volt hogy elválunk a férjemmel. Már 4 hónapja külön is éltünk, és én összejöttem egy férfival. Nem is hittem volna hogy a férjemmel ki fogunk békülni, de így történt. Már minden kezdett olyan lenni mint régen, de kiderült hogy terhes vagyok, attól a másik férfitól...Egyszerűen fogalmam sincs mit kellene tennem. Mondjuk még nem 100% a terhességem, de nagyon valószínű. Nem tudom mihez kezdjek....Ez az első terhességem.
2013. jan. 16. 23:05
1 2
 1/17 anonim válasza:
50%
A legfontossab h 100%ra megbizonyosodj rola h terhes vagy utanna beszeld meg a ferjeddel, és az ruti h nem tőle van??
2013. jan. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Tán beszéld meg a férjeddel, hogy mi legyen, hisz ha együtt vagytok, akkor ez egy közös probléma....
2013. jan. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
hat fuggne attol hogy hany eves vagyok es mennyire szeretnek babat (azaz vallalnam-e az abortusz rizikojat). ferjed orulni nem fog, de szemrehanyast nem nagyon tehet.
2013. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 QueenRavenna ***** válasza:
64%
Én elvetetném, ha a helyedben lennék.
2013. jan. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát őszintén szólva ez elég kényes téma, és nem is tudnék rá válaszolni. Viszont találtam egy hasonló kérdést.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jan. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Én is linkelek neked egyet

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Nem tartanám meg egyébként!

2013. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

nem tartanám meg.

szerintem nem érdemes kapcsolatot kezdeni,míg az előző nincs lezárva. csak baj lesz belőle.

2013. jan. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem tartanam meg, illetve ha ilyen helyzet allna elo akkor a parom is 100 hogy elvetetne.
2013. jan. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Hány éves(ek) vagy(tok), szerintem ez is befolyásolhatja a kérdést. Mert ha már jóval 30 fölött, akkor én elgondolkodnék, nem vetetném el. (Mi van ha később meg nem jön össze?) Ehhez persze a férjednek TUDNIA kell az igazsgáot, és vagy elfogadja a helyzetet, vagy nem.


És mi lett a másik férfival? A gyermek apjával. Lapát?

2013. jan. 17. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem légy őszinte. Mondd el, hogy összejöttél egy férfival a szünet alatt és terhes lettél. Mondd el, hogy te mit szeretnél és hallgasd meg, hogy ő mit szeretne. Ezután mérlegelj és ez alapján dönts.

Kívánom, hogy olyan döntésre jussatok, amit sosem fogsz megbánni, mert sem az abortuszt, sem a gyermek világra hozatalát nem lehet már visszacsinálni, ha megtörtént.

2013. jan. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!