Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Mit szólnátok hozzá, ha a férjetektől soha nem kapnátok egy szál virágot? Sem nőnapra, szülinapra, névnapra sőt nem csak virágot, még csak azt se hogy Isten éltessen. Szerinte ez nagy baromság, hülye formalitás.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nekem nagyon rosszul esne!

Oké nem szereti az ilyesmit, de egy "Isten éltessent" meg egy szál virágot illene venni...

Majd a gyerekeinek is próbálja megmagyarázni, hogy ez baromság...

2012. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a párom ilyen. Párszor elbeszélgettem vele, hogy ez nekem fontos, és mivel szeret, azóta odafigyel. Ugyanazt gondolja persze, mint azelőtt, de mivel tudja, hogy nekem ez örömet okoz, hajlandó volt erre a kompromisszumra.
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
sztem ez meg paraszt dolog!nem tudtad h ilyen?vagy kapcsolat alatt megváltozott?
2012. ápr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
52%
Èn sem kaptam mèg soha egy szàl viràgot sem a pàromtôl, sõt nem sok mást sem... Igaz nem régóta vagyunk eggyütt de azért jól esne, ugyhogy el fogok vele beszélgetni majd e miatt. Neked is ezt ajànlom.
2012. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Volt ilyen pasim,de kiábránditó volt,hogy még a szomszéd csaj is átkopogott felköszönteni,ő meg semmit.


Aki ebben ilyen,másban sem hozzám illő.Én imádom az ünnepeket,kizökkentenek a hétköznapokból.

2012. ápr. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Én egy kicsit meg tudom érteni.Lehet,hogy közhelynek tartja.Én is így vagyok vele,mert így neveltek.Persze nem tudatosan.Én az ajándékozással vagyok így.Ha kaptam valamit a nénémtől,az éveken keresztül az orrom alá volt dörgölve.Ezért én az ajándékozásért nem vagyok annyira oda.Legalábbis nem fontos,kiesnek ezek a dolog,nem szoktam ajándékozni.Most is épp lehet,megbántottam vele valakit,aki fontos,bár ismer ő annyira,hogy átlásson rajtam,remélem:S:O
2012. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Amikor udvarolt vett virágot.Bár akkor se vitte túlzásba,sőt az anyjának se vesz.Lehet,hogy rosszul nevelték.
2012. ápr. 20. 21:16
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam kapni. Felköszönt, boldog szülinapot vagy névnapot kíván, vagy nőnapot, de egyébként virág és ajándék ritkán van. Ezt én kértem. Ő sosem tud mit venni nekem és nekem sincsenek nagyon igényeim, én sem tudok mit mondani neki, hogy mivel "lepjen meg". A virágot meg nem szeretem bármilyen fura is. Nem látom értelmét, hogy 10 ezres rózsacsokrot vegyen ami 3 nap múlva a kukában végzi mert elhervad. Mi már összecsiszolódtunk ilyen téren. Mi inkább apróbb ajándékokkal lepjük meg egymást csak úgy. Egy-egy tábla csoki, meglepi mozizás, vacsi, szexi fehérnemű, stb. De ezek spontán jönnek és sokkal jobban tudnak esni, mint egy-egy "kötelező" ajándék. Mi ilyen kis különcök vagyunk. A te esetedben viszont, ha te elvárnád ezeket az ajándékokat, le kéne ülnöd vele komolyan beszélni és elmondanod, hogy téged ez bánt, és hiába baromságnak tartja, próbálja meg egy évben 2-3-szor félretenni az önfejűségét, és próbáljon a te kedvedre tenni. Annak a kedvére, akit ha minden igaz szeret.
2012. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%
Nem mennék olyan pasihoz hozzá,aki az alapvető dolgokra nem képes.Hidegen hagy a pasiktól az a duma,hogy ez neki nem fontos.Nekem meg fontos,és kész.
2012. ápr. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
8-as.18 éve vagyunk házasok már sokszor beszéltem vele erről,nem is az,hogy elvárnám tőle ,meg nem pont virágra hanem,úgy mint nálatok,nem kötelező de jól esne.szerintem minden nő,feleség megérdemelné.A legrosszabb amikor a kolléganők,barátnők mesélik mivel lepték meg őket,én meg csak hallgatok.Ne tudd meg milyen érzés.
2012. ápr. 20. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!