Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet jó ötlet egy harmadik...

Lehet jó ötlet egy harmadik szeméjel frissíteni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
10 éve vagyuk együtt de a kapcsolatunk már úgymond lapos.Beszélgetünk már erről és néha azt veszem észre szeretné a dolgot néha meg nem.azt sem tudom vajon belőlem milyen érzéseket váltana ki. Van javaslatotok mivel lehetne jobb a kapcsolatunk?
2014. jan. 18. 14:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

Nem.


Egyébként törődéssel, kikapcsolódással, közös programokkal, hobbikkal lehetne jobb a kapcsolatotok.

2014. jan. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Szeméjel? Inkább csináljatok barátokkal közös programokat.
2014. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
"szeméjel" ... ... te jószagú...
2014. jan. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Először nem értettem mit akarsz egy harmadik szemmel..

Majd leesett hogy SZEMÉLLYEL akart az lenni..

A válaszom, hogy ha már ott van a harmadik abból sosem sül ki semmi jó. Inkább találjatok ki közös programot. Kirándulás. Közös nyelvtan tanulás stb.

2014. jan. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
90%
igen, ha az a harmadik egy nyelvtanár
2014. jan. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem. Milyen téren lapos a kapcsolat? Csak a szex terén, vagy egyébként is?


Kezdjetek javítani az "egyebeken", aztán javul a szex is. Attól nem fogjátok egymást jobban szeretni, becsülni, ha egy idegent beengedtek az ágyatokba.

2014. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
inkább vonjatok be egy szamarat ;)
2014. jan. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Igen,segíthet valamit a harmadik személy! Felvilágosítana a Magyar nyelv helyesírasai szabályairól!!!!
2014. jan. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
40%

Lehet jó ötlet igen.Pláne ha a pasid vele marad vagy te maradsz a harmadikkal.

Szóval érted?De,hogy ez kettőtökön nem segít az tuti.Én nem mennék bele ilyenbe.Ha valami nem megy nem kell erőltetni.Főleg ha már volt próbálkozás a megjavításra és akkor sem megy.Nem kell rögtön válni nem azt mondom de ha ennek a gyanúja is felmerül valakiben,hogy így lehetne felfrissíteni a kapcsolatot az már nem jó kapcsolat semmiképp.

2014. jan. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom, nem írásban ismerkedtetek.
2014. jan. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!