Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék meztelenkedni...

Szeretnék meztelenkedni itthon. Hogyan mondjam el?

Figyelt kérdés

Hogyan kéne elmondanom ezt a szüleimnek?Akik szoktak meztelenkedni,ti hogy mondtátok el,vagy csak egyszerűen elkezdtetek meztelenül járkálni a házban?Mi volt az első reakciójuk a szülőknek?


Vagy fordítva,Szülők szoktatok meztelenkedni a fiatok/lányotok előtt?(itt 13-17 éves korosztályra gondolok)


Kort és nemet is írjatok légyszi:)


2014. jan. 19. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
(Jani)fiú vagy, lány? Hány éves? Hogy jött ez az ötlet?
2014. jan. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem bújkálok a 13 éves fiam elől, de azért nem mászkálok rendszeresen meztelenül, amúgy se tenném. A feleségem is így van valahogy.

43f

2014. jan. 19. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
54%

Szerintem szólj a szüleidnek, hogy kényelmesebben éreznéd magad, ha meztelenkedhetnél otthon, szóval ne lepődjenek meg, hogyha netalántán össze futnak veled, miközben te éppen Ádámkosztümben szaladgálsz a lakásban. Szerintem semmiképp se kezdj el minden szó nélkül meztelenkedni, mert akkor a szüleid azt hinnék, hogy véletlenül történt, hogy össze futottál velük csupaszon.


Egyébként nekem evidens, hogy a nevelőapukám előtt és anyukám előtt nem meztelenkedek. Mondjuk én szégyenlős is vagyok az ilyesmire, így amúgy se lenne rá ingerem.

Előttem a szüleim sem szoktak soha, nagyon maximum boxer/melltartó-bugyi.

17 éves lány voltam és anyukámék már túl vannak a 40-en, de ők fiatalabban sem csinálták. Mondjuk természetesen van, hogy anyukámat látom meztelenül. Hisz nem bújkál előlem vagy nem szégyenlősködik, ha bemegyek hozzá beszélgetni a fürdőbe, de úgy alapból a lakásban nem szokott előfordulni, hogy ne lenne rajtunk ruha.


Sok sikert!

2014. jan. 19. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
26%
Latom, te is inkabb a majomhoz vagy közelebb, hogy meztelenül erzed jobban magadat. Gratulalok. Anyad garantaltan örülni fog, ha meztelenül ülsz majd le a szekekre, kanapekra. 1 honapon belül az összes butornak seggszaga lesz. Amugy a ferfiakra jellemzö ez az otthoni meztelenkedes, az en ferjem is alsogatyara vetközik telen-nyaron, mihelyst hazaer a munkabol. Ö is majom. A mi csaladunkban erre sohasem volt igeny. Mi emberek vagyunk :)
2014. jan. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ha eddig nem volt szokás a családotokban a meztelenkedés, akkor a szüleidnek nincs erre igényük, és ezt tiszteletben kellene tartanod. A szobádban, ha nem látják, azt csinálsz, amit akarsz, mondjuk alhatsz éjjel ruha nélkül nyugodtan, de ne nagyon mászkálj előttük, én nem örülnék, ha bármelyik családtagom elkezdené, okkal nem csináltuk addig. Vannak ismerőseim, akiknél szokás volt, felnőtt gyerekek mellett is, de ők abba nőttek bele és alapvetően ez a szüleik által válaszott "életforma" volt.
2014. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy ne mondd el.

Nincs baj a meztelenkedéssel, de minden családban megvannak az évek, évtizedek alatt kialakult szokások. Ezeket illik tiszteletben tartani annak, aki ott él.

Ha nálatok nem szokás meztelenkedni, akkor fogadd el. Lehetsz meztelenül a szobádban, de ha kimész, vegyél fel valamit. Ez lehet egy köntös, vagy én például nyári ruhát szoktam hordani. Télen ugye az ember eleve nem meztelenkedik, mert így elég pár fokkal alacsonyabb hőmérséklet, nyáron meg tökéletes megoldás.


Majd amikor különköltöztél, akkor te hozod a szabályokat. A párommal jó időben mi is meztelenül szoktunk lenni itthon, ettől még a szüleinknél a mai napig felöltözünk :) Mert az az ő házuk, az ő szabályaikkal.

2014. jan. 19. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legkönnyebb a nyári kánikulában előhozni ezt. Akkor mindenki szenved a hőségtöl, és könnyebben elfogadják ha valaki meztelenül van.
2014. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam otthon de csak a szobámban és amikor egyedül vagyok otthon. Igaz, tesóm már így is meglátott párszor, de az nem gáz. 23/F
2014. jan. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!