Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennétek a helyemben? Hétfőn...

Mennétek a helyemben? Hétfőn lesz 2 hete, hogy megkaptam a h1n1 elleni oltást, de a párom holnapra meglepit szervezett. Nem tudom mi azt sem hol, de már a gyerekeket is "lepasszolta".

Figyelt kérdés

Ti elmennétek?

Nem szeretném megsérteni, de félek is....


2009. dec. 3. 17:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
79%
Ne viccelj, csúcs férjed van! Ugye ez csak egy poén kérdés?
2009. dec. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
69%

Nem lehetsz ennyire dinka!!!!

Ma oltattam be a gyerekeimet, a doki azt mondta, két hét, míg védettséget ad, az nálad szinte letelt....komolyan nagyon hülye vagy, már bocs, hogy így látatlanban....anyám..minden nő odáig lenne, ha ilyen férje lenne!!!

2009. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
Basszus... miért van az, hogy nekem ennél csak komolyabb problémáim vannak?
2009. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
69%
Ezek szerint a tavalyi madárinfluenzát is megúsztad...Hidd el, az idén is szerencséd lesz, és ezt is megúszod. Basszus, ha én ezt mondanám a férjemnek, hogy jajj, ne legyen már meglepi, mert itt a küszöbön a H1N1, leshetném, hogy az életbe mégegyszer meglepit szervezzen nekem. Nem vagy Te egy kicsit nyavalygós, aggodós?!
2009. dec. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is parás vagyok, de azért Te rajtam is túlteszel! Az orvosom azt mondta, MAXIMUM 2 hét a védettség kialakulása, de általában 10 nap körül van. Ne aggódj ennyire, nehogy már megsértsd a párodat!
2009. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%
Most komolyan... akkor 2 hete az utcára se léptél ki? A gyerekeket meg gondolom berakod a fertötlenitő kamrába amikor az iskolából hazaérnek. Kérj szülinapodra vegyvédelmi ruhát.
2009. dec. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jézusom. Ha tudnád,h hány ember van,aki be sem oltatta magát.... Te beoltattad magad,mégis félsz....ahjjj.Gondolkozz egy kicsit mielött kérdezel. Nem bunkóságból írtam!! Csak sok ember van,aki ezért inkább leolt Téged. lásd a 19:11-es válaszolót....nem lehet semmi bajod. :)
2009. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!