Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Székesfehérvári esküvő kiállít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Székesfehérvári esküvő kiállításról (albaesküvő által szervezett) mi a tapasztalat? Megéri elmenni rá? (olyan írjon, aki már volt. )

Figyelt kérdés
Esküvőnk szervezéséhez szeretnénk ötleteket, kapcsolatokat szerezni, csak nem tudom, megéri-e elmenni rá, mert ha nagyon unalmas, sablonos, átlagos, akkor azért nekünk nem éri meg, mert annál sokkal kresatívabbak vagyunk. És akkor már magunktól is találunk ötleteket. Viszont, ha elég kreatív, szép megoldásokat látni ott, akkor szívesen merítenénk belőle ötleteket. Nem azt a 800 Ftot sokallom, ami a belépő ára kettőnknek, hanem azt, hogy ki kell venni szabadságot, és nem tudom, érdemes-e.
2010. jan. 12. 17:43
 1/4 anonim válasza:
Szia, én 2 éve voltam -akkor volt az esküvőnk-, és nekem megérte. Olcsóbban tudtam meghívót rendelni, és láttam egy számomra érdekes dolgot: köveket ragasztottak a bőrre, mint ékszert. Ez nagyon tetszett, előtte nem láttam ilyet. Illetve ha tatlálsz ruhát olcsóbb a kölcsönzése is a kiállítás alatt.
2010. jan. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen az infót! ;)
2010. febr. 7. 23:16
 3/4 Csabai Réka válasza:

Esküvő Kiállítás 2012

Székesfehérvár, NOVOTEL Hotel

www.albaeskuvo.hu


Remélem újra tudtok pénztárca

kímélő ötleteket gyűjteni :-)

Részletek: [link]

2011. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szuper volt...Bár elfogult vagyok, mert a középső lányom álmodta meg, még a színvilágot is..Megéri elmenni!!
2020. jan. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!