Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nejem és a volt osztálytárs,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nejem és a volt osztálytárs, mit tegyek? A feleségem egy volt osztálytársával akar lefeküdni, osztálytalálkozón jöttek össze, azóta megy az sms. Mi 20 éve vagyunk együtt és imádjuk egymást,2 gyönyörű gyerekünk van, és még sosem volt más férfival.

Figyelt kérdés
Ez a fickó Ausztriában dolgozik és szintén házas 2 gyerekkel.A feleségem arra kér,hogy engedjem ki hozzá egy napra,hogy a vágyát kielégítse.Néha úgy vagyok vele,hogy kiengedem,néha meg hallani sem akarok róla.A fickó nem erőszakos,megérti a helyzetet.Sokat fantáziálgattunk már a nejemmel,hogy bevonnánk mást is,de ez már itt a valóság.Attól félek beleszeret és onnan nincs visszaút,de szeretném azt is ha kiélhetné egy kicsit magát 40 éves korában.Mit tegyek?
2013. nov. 20. 14:50
1 2
 1/14 Noydra ***** válasza:
Pff :D
2013. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha h*lye vagy, már bocsi, akkor engedd!!! ;)

De komolyan!

2013. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az a baj, hogy sehogy sem tudsz jól dönteni.

Ha engeded neki, akkor hagyod, hogy megcsaljon, ami súlyosan is roncsolhatja a kapcsolatotokat.

Ha nem engeded,mi a biztosíték arra, hogy a hátad mögött nem fogja megtenni?

2013. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Dughat.Ha lemond mindenről és a saját költségén elválik tőled.
2013. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én megkeresném a volt osztálytársat és elvenném a kedvét, hogy ekkora tuskó legyen, hogy egy családba belerondít...
2013. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem meg a feleségednek nem most, 40 évesen, 2 gyerekkel kéne kiélnie magát, hanem a házasság előtt gyerek nélkül kellett volna kiélnie magát.

Számomra a megcsalás nem fér bele a házasság intézményébe. Akkor sem, ha 30 éve lennénk együtt.

Ha változatosságra vágynék, nem lennék megelégedve a házasságommal (hozzáteszem erre vágyom!), akkor először is nekiállok érdekessé tenni a házasságomat, jobban előhozni a vágyakat, közelebb kerülni a másikhoz és megbeszélni vele, hogy változatosság kéne. Nálunk jelenleg ez van, és működőképes.

De ha ez nem jön be, akkor fognám magam és elválnék! Pontosan azért, hogy a másiknak ne okozzak fájdalmat!

Te meg ennyire tutyi-mutyi vagy, hogy még engednéd is, hogy mással legyen a feleséged? Szereted te őt egyáltalán vagy ő téged? Amúgy a 3-as szex azért egy kicsit más, mert te is ott vagy, de ez nem arról szól, itt csak ő meg a volt osztálytárs lesz! Gondolkozz már! Te tényleg elhiszed, hogy ez csak 1 alkalom lenne? Innen lenne nem csak 1 alkalom és nem is csak 1 pasi!

De te tudod, ha te ennyit érsz a saját szemedben...

2013. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Hallotta már ilyen "csak egyszer" szöveget nőtől. Ez 99% felmentés kérése, mert már megtette az engedélyed nélkül. ha beleegyezel az az előzőt is legalizálja a fejében és biztosítja a zavartalan visszatérést hozzád, ha nem jön össze ez a kapcsolat. Le akarnak téged cserélni öreg!


Ne egyezz bele, így legalább a lelkiismeretével el kell számolnia amikor összejönnek.

2013. nov. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hüllle vagy??? Nehogy kiengedd már! Ha imádjátok egymást akkor mi a francét akar mással dugni??? Ez egyértelmű megcsalás. És ha Te akarnál más nővel hetyegni, arra hogy reagálna szerinted?
2013. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Minden eddigi válasz megfontolandó a maga nemében.De mi tényleg imádjuk egymást,minden téren.Csak egyszer megérintette egy ilyen dolog,ami lehet csak a fantázia szüleménye ,nem tudom.Viszont valamit elfelejtettem még az elején megírni,hogy az egészet a feleségem kezdeményezte.
2013. nov. 20. 15:33
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha igazán meg akarja tenni,meg is fogja...függetlenül attól,hogy te "megengeded-e" neki. Én a helyedben nem a gép előtt ülnék,és idegenektől kérdezősködnék,hanem inkább azon munkálkodnék,hogy valami olyat nyújtsak neki,ami mellett eszébe sem jut félre nézelődni. 20 év alatt természetes,hogy ellaposodik egy kapcsolat. Most még tehetsz ellene,felélesztheted. De ha valaki mással éli ki magát,onnantól szerintem már nincs visszaút. A házasságotok már így is elindult a lejtőn. De most még van esély visszakapaszkodni. Hajrá!
2013. nov. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!