Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Öt éve élünk együtt van egy...

Öt éve élünk együtt van egy gyönyörű fiunk. Szerelmes vagyok a páromba és ki is mutatom, de visszafelé nem jön semmi csak nagyon ritkán. Azt mondja ő nem tudja kimutatni, mert igy nőtt fel. Tele vagyok bizonytalansággal Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
most erről egy idézet jutott eszembe "csak mert vki nem úgy szeret téged,ahogy te szeretnéd,az még nem azt jelenti,hogy nem szeret téged szíve minden szeretetével."
2010. febr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
94%
Ne légy bizonytalan, ő ilyen, lehet a lelke mélyén sokkal jobban ragaszkodik hozzád és szeret, mint azt te gondolnád.
2010. febr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%

Régen,is igy volt,nem?

Mindha én irtam volna,az utolsó mondaton kívül.

Fogadd el.Eddig is müködött köztetek,ugye!?

2010. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Lehet, hogy tényleg nem tudja olyan jól kimutatni, mit érez; de ha már ennyi ideje együtt vagytok, ezt biztosan észrevetted rajta. :)

Szerintem próbálj odafigyelni az apró jelekre, kedvességekre, figyelmességekre. Azokból nagyon sok mindent le lehet vonni! :)

2010. febr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Van ilyen...Mert én sem tudom kimutatni, viszont ragaszkodó vagyok,ilyen a te férjed is, különben nem lenne veled évek óta.
2010. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
En ugyanigy vagyok, gyerek nelkul. A baratom szulei sosem mutattak ki a szeretetuket felejuk, nem oleltek,pusziltak oket. Naluk az jelenti a szerelmet,ami a normalis kapcsolatok elso feleveben van (orult szerelem) es ha az lecsitul,akkor o szerintuk ott kell hagyni a masikat. Nem tul intelligens emberek,akik fiatalon osszehazasodtak es nem eltek ki magukat. Sajnos nem valaszthatod meg a parod szuleit es nagyon nehez atnevelni oket, de nyugtasson az,h ot nem tanitottak mag arra,h kinyilvanitsa az erzelmeit.
2010. febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Van ilyen ember. Amikor megismerkedtetek, akkor is így volt? Ha igen, akkor nincs más megoldás, el kell fogadni, hogy ő ilyen. Ha nem ilyen volt, akkor ott más gond van, próbálj beszélni vele, hogy mondja el, csak úgy lehet rajta segíteni. Az én volt férjem is ilyen volt, mert úgy nőtt fel, hogy az anyja állandó terrorban tartotta, mindenről be kellett számolni neki, annyira zárkózott lett, hogy semmilyen érzelmet nem mutatott ki. Ez nagyon nehéz a másik félnek.
2010. febr. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Van, aki úgy mutatja ki a szeretetét, hogy besegít a házi munkába pl.
2010. febr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Az én barátomat így nevelték, hogy érzelmeket kimutatni fölösleges és butaság. Falra mászok tőle. Még összeveszni sem lehet vele, mert az is butaság, amiben van is valami, de megbeszélni sem lehet, csak úgy lenni, mintha mi sem történt volna. Én már kezedem unni, szerintem dobbantok. Neked is feltűnt gondolom előbb, ezt nem évek múlva veszi észre az ember.
2010. febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
76%

A férjeddel nincs semmi, ő ílyen. Ez benned van! benned lakik a bizonytalanság. Azt kell elűzni! Más mellett ugyan így éreznél.Keres svalamilyen elfoglatságot, ami sikerélményt ad, a csládon kívül. színjátszó kör, nagycsaládosok, ejtőernyőzés..bármit. Vissza fog hatni a kapcsolatodra!


Megnyugtatásul: Az emberek különbözőképpen szeretik kifejezni a zseretetüket:

-az egyik közös programokkal

-a másik segítséggel, támogatással,

-a harmadik ajándékokkal, vagy azzal hogy biztonságot nyújt

a negyedik közösen öltött idővel

-az ötödik szexxel, szeretgetéssel, gyengédséggel

-a hatodik szavakkal, versekkel, szerenáddal..


Egyik öt percenként megölel, a másik egyszer mondja egy életben, hoyg "szeretlek" de annak súlya van, mint a filmekben..

Te melyik vagy? És a féjed?

2010. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!