Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincs meg az anyakönyvi...

Nincs meg az anyakönyvi kivonatom! Hogyan csináltassak igy uj személyit?

Figyelt kérdés
10-ére van időpontom uj személyi csináltatásramert a régi lejárt. De nincs meg az anya könyvi kivonatom. Hol kell kérni másolatot? Az okmányirodában? Próbáltam kérni időpontot anyakönyvi kivonat csináltatásjoz az okmányirodába de a portás nem mondta h melyi kgombot kell akkor választani
2009. dec. 4. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%
a régi alapján csinálják az új személyit
2009. dec. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én elhagytam a születési anyakönyvi kivonatomat,abba a kerületbe mentem ahol születtem,és az önkormányzatnál érdeklődtem....
2009. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

a régi személyim meg van,de ilyen tájékoztatón azt irták h a lejárt személyi csináűltatáshoz kell az anyakönyvi kivonat.

Az önkormányzaton kértema szem.cseréhez is időpontot,de a portás nem tudott segíteni abban h mit kell nyomni ha anyakömyvi kivonat másolat kelle. És csak időponttal tudok ilyeneket megkérdezni.De ha nem tudok kérni időpontot hogyan kérdezzem meg? Most akkor hogyam leszszemélyim?: pedig nagyon kéne h meglegyen már az uj

2009. dec. 4. 13:47
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Akkor hívd fel az önkormányzatot telefonon, és kérdezd meg tőlük, hogy melyik gombot nyomd meg a gépen, mert a portás nem tudja megmondani. Nehogy már visszafordulj az ajtóban!
2009. dec. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Drágm rég feltalálták a telefont
2009. dec. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Anál az önkormányzatnál kell kérni, ahol megszülettél, persze némi anyagi vonzattal
2009. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Folyamatosan hívok őket,de csak az a hülye dal szól h várjak amig nem kapcsolnak vkit
2009. dec. 4. 14:37
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hol születtél? Annak a városnak az illetékes anyakönyvvezetőjéhez írsz kérvényt. Illetéke 2200 Ft. Levélben is megkérheted. Ha hamarabb kell, akkor veszel illetékbélyeget, személyesen bemész az anyakönyvvezetőhöz. Rögtön kiállít neked születési anyakönyvi kivonatot.
2009. dec. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Új személyihez nem kell anyakönyvi kivonat. Tuti, mert én is most csináltattam, és nem kértek.
2009. dec. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyakönyvi kivonat másolatot nem az okmányirodában kell kérned, hanem az anyakönyvi hivatalban.

És ha minden igaz ott ahol születtél

2009. dec. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!