Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek illik megcsókolni...

Szerintetek illik megcsókolni a párunkat egy 12 éves gyerek előtt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 22:20
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Mondhatunk bármit ha a párod, pasid máshogy gondolja. Az ő gyerekei neked kell alkalmazkodni, sajna.


Próbáld megtudni, hogy mért gondolja így.

2014. jan. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az itt most mindegy, hogy csak a nevelőanyja vagy
2014. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12%

Én nem szerettem volna látni,bár néha láttam,de valahogy nekem a saját szüleimet undorító volt látni(főleg,hogy nem szerették sosem egymást,mert "apám" alkoholista,szrencsére biológiai közöm egyikőjükhöz sincs,örökbefogadtak)..szóval undorító volt látni,hogy egyszer szájrapuszit adtak egymásnak.


De amúgy tényleg mondják,hogy jaj,lássa mán' a gyerek,hogy mekkora király szülei vannak,hogy tudnak puszizkodni is.Hát,az se baj,ha látja,de szerintem az se baj,ha nem látja.Tudja úgyis a gyerek,hogy mi az egészséges,meg merre hány méter.Egészséges családban nincs arra szükség szerintem,hogy megtanítsuk a gyereknek,hogy kit hol kell megpuszilni.

A 12 éves már tudja,hogy mi az,hogy arcrapuszi,mi az,hogy szájrapuszi,mi az,hogy nyelvnélküli csók,és bizony a nyelves csókot is ismeri..nem mondom kétszer,hogy már tudja,mi az,hogy szex.Sőt,ezzel már sokan 9-10 éves korban bőven tisztába vannak.(a modern világ beleneveli őket).

Tulajdonképpen szerintem ezeket a dolgokat szemléltetni nem szükséges ahhoz,hogy egy egészséges kép alakuljon ki a gyermekben a szülőkről.

A szerepeket meg úgyis látja(apa füvet nyír,anya meg mosogat)..stb.

2014. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
97%

Nekem kifejezetten rossz élmény volt, hogy a szüleim sosem ölelték meg egymást, sosem puszilkodtak vagy adtak csókot egymásnak. Irigyeltem az olyan gyerekeket, akiknek a szülei kézen fogva mennek, vagy láthatóan ÖRÖMMEL csókolják meg egymást.

Nyilván a csókolózás/intimebb dolgok nem a gyerek előtt kell, hogy történjenek (ahogy mások előtt sem), de ha az egészséges intimitást sem tapasztalja meg, az inkább káros, szerintem.

2014. jan. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
96%
Különben sem tűnik életszerűnek, hogy úgy él együtt a család, hogy szülők soha, véletlenül sem csókolják meg egymást a gyerek(ek) előtt. Ahányszor én már spontán megcsókoltam a férjem...Valószínűtlennek tartom, hogy a gyerekek előtt majd direkt megtartom a két lépés távolságot, ez baromság :D (14-es voltam)
2014. jan. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%
A társadnak igaza van.Főleg, hogy te csak egy következő kapcsolat van, és nem a gyerek édesanyja.
2014. jan. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%
16 A gyerek szülei bármikor megtehetik a gyerek előtt, de egy számára idegen nem.
2014. jan. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egy ölelésben, csókban/pusziban nincsen semmi rossz. 2 emberi kifejezi a szeretetét. Ugyanúgy átöleled a gyereked is, megpuszilod. Szerintem a másik véglet nem túl jó,ahol a szülők úgy viselkednek egymással mint 2 idegen, nem fogják meg egymás kezét sosem, vagy nem csattan el 1-1 puszi.
2014. jan. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
4%

18


Szerintem egy ölelésben, csókban/pusziban nincsen semmi rossz. 2 emberi kifejezi a szeretetét.


Nincs is, akkor ha a gyerek valódi szülei azok, és nem csak az egyik szülő a valódi, a másik meg a gyerek számára idegen.

Az ilyen gyerekek lesznek agresszívek egy idő után mikor pl látják az anyjukat, egy számukra idegen férfival nyalakodni. Még felnőtt emberek akik elválnak is kínosdan érzik magukat ha a volt ember elöttük .... nem hogy egy gyerek.Aki mind a két szülőjét szereti.

2014. jan. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
5%

Jah, aztán a mostohák csodálkoznak a legjobban hogy a gyerek miért taszítja el magától és miért viselkedik úgy ahogy velük.

Én abszolút nem csodálkoznék.Teljesen érthető reakció.

2014. jan. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!