Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem zavar hogy nálunk...

Csak engem zavar hogy nálunk sosincs normális időben ebéd és sosem eszünk együtt?

Figyelt kérdés

Vagy délelőtt 11kor már tálalva van, vagy csak délután 3-4 közt, persze sose tudni hogy épp hogy lesz és ha reggelizem mondjuk 10kor akkor persze, hogy 11kor már ebéd van...és ha meg nem vagyok éhes akkor meg megy a sértődés, pedig nem is szoktunk együtt enni mert anyu tök összevissza szokott enni, én meg próbálok normális időkben.


No meg néha odaülök hozzá hogy együnk együtt, és van hogy erre elkezd telefonálni vagy ilyesmi.


Tudom hogy nem nagyon tudok mit tenni, meg amúgy is csak hétvégén meg suliszünetben ebédelek otthon, de akkor is zavaró. Titeket is idegesítene?


2014. jan. 28. 10:59
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem zavarna ha pl volna jó indok pl munka.de ha olyan személy volna otthon aki tud fözni és volna is ideje akk zavarna,mert legaláb egy nap egy közös ebéd,esetleg vacsorat az nem nagy kérés.lenyegébe a család az elsö.
2014. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
hát akkor én most levontam azt a következtetést,hogy: az a normális,hogy az emberek nagy része nem képes a 7napból kettőt rendesen együtt leülve megebédelni v. megvacsorázni...
2014. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!