Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulnátokok apátok...

Hogy viszonyulnátokok apátok barátnőjéhez, ha ő veled egy idős?

Figyelt kérdés

Nem arról van szó, hogy féltékeny lennék, mert szeretném,ha összejönne valakivel, de az ő korosztályából(49). Nem szeretem, mármint a csajt, de ez kölcsönös. Valaki járt már igy?

21L


2014. jan. 30. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez általában nagy cicaharcokhoz szokott vezetni, ezt tapasztalatból mondom. Ilyen korkülönbségnél a nőt általában a pasi anyagi biztonsága és élettapasztalat vonzza. ÁLTALÁBAN, de nem mindig.
2014. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy cicaharcokhoz vezet? Leirnád a tapasztalataidat, ha szépen mehgkérlek? Valamint te melyik fél vagy a történetben?
2014. jan. 30. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Azért egy 50 éves pasi egy 21 éves nővel elég necces. Általában mindenki negatívan viszonyul az ilyen "szerelmekhez". Megjegyzem, okkal.
2014. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ez volt. Borzalom volt a nő. Mindent meg akart mondani, mindent jobban tudott, pedig 3 évvel idősebb csak nálam. Egy idő után annyira elmérgesedett a viszony, hogy folyton szidott engem apámnak, le akart járatni, hogy drogozok meg piázok meg hasonlók. Féltette a bikáját, nem tűrt meg senkit. Rövid úton távozott szerencsére. Beteg világ.

N 24

2014. jan. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%

Én 24 vagyok, édesapám barátnője 27.

Alapból nem szoktam ítélkezni senki felett, így amikor tudomást szereztem erről, akkor sem voltak negatív érzések bennem, csak meglepődtem, de szerettem volna megismerni.


Voltak köztünk gondok, különösen mikor eleinte kicsit elhitte, hogy "pót anya" szerepben van (nekem van egy 8 évvel fiatalabb öcsém), akkor gyorsan közöltem vele, hogy majdnem egy idősek vagyunk és legyen szíves nem kioktatni, mert elég ironikus.


Ők a mai napig jól megvannak, beilleszkedett a családba, jószívű, szereti apámat, szeret minket! Nem az anyagiak vonzzák, mert apukám átlag emberek átlag életét éli.


Egyszerűen csak van ilyen, hogy két ember korkülönbség ellenére is egymásra talál!

2014. jan. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Én fiú vagyok de van egy nővérem és apánk egy összejött egy 28 éves nővel. Nővérem 26 volt, jegyben járt.


Az új kedves azthitte hogy majd Ő megmondja mi a frankó, mert hogy "pótmami". Na ebből az lett hogy én csúnyán kiröhögtem, nővérem meg felfortyant az első kioktatásra és közölte vele, hogy majd akkor fogad el tőle tanácsot, ha annyit élt együtt apánkkal mint Ő :D


A kedves pótmama ezen kicsit megszeppent, majd apu 2 hónappal később kipenderítette, megcsalás miatt.

2014. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nálunk állandóan flörtölgetett a barátommal. inkább a barátomat hibáztatom amúgy. de szóval addig mi kijöttünk egymással.

de örülök, hogy már nincsenek együtt, meg én sem a barátommal. így visszaemlékezve betegesnek néz ki az egész szitu.

2014. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem csak röhögni tudnék. sok múlik azon is, hogy a barátnő hogy viselkedik.
2014. jan. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!