Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az Anyukám elítéli a raszta...

Az Anyukám elítéli a raszta hajat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom (egyelőre), és berasztáztatta a haját... egyelőre nem tudom még, hogy állandóra-e (mert ugye van olyan is, amit ki lehet mosni), de Anyum azt mondja, hogy így nem fogja engedni, hogy bejöjjön hozzánk. :( És nem tudom mi lehet az oka. Hiába mondom neki, hogy ne a külső alapján ítélje meg az embereket, azt mondja, hogy a külső valamennyire tükrözi a belsőt is. :S :( Ez nagyon elszomorít, mert nagyon szeretem azt a srácot... :( Szerintetek, hogyan tudnám rávenni, hogy kicsit toleránsabb legyen?
2008. júl. 18. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

De ismeri a barátodat? Mert akkor tudhatná hogy milyen, és attól hogy a haja megváltozott még ugyanaz marad aki eddig is volt.

Egyébként hány éves vagy? Mert ha már nem vagy gyerek akkor mond meg neki hogy ne szóljon bele, nem az ő barátja, nem neki kell hogy tetszen...

2008. júl. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Igen az a fő hogy te szeresd így.

Engem nem hatott meg mit mondott anyám a pasijaimról. egyenesen tetszett amikor láttam hogy nem bírja a fejét:D

ha meg nem engedi be akokr valahol máshol ismertesd őket össze. :) nyugi sztem közönség elött nem fog titeket cinkelni!!:D

2008. júl. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Majd megszokja anyukád, talán egy kis idő kell neki, az enyém is ilyen volt, megjelent a barátom és azt kérdezte "ezt meg honnan szedted össze?", nagyon nem tetszett neki, és el akart tiltani tőle, de nem adtuk fel és végül is összeismerkedett anyum a barátommal, rájött hogy nagyon rendes és jófej.

Szóval várj amíg hozzászokik, ha nem engedi be akkor menjetek el valahova. Idővel változni fog anyud hozzáállása. Csak türelem.

2008. júl. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Első válaszadónak: 17 éves vagyok...

Egyébként azt vettem észre, hogy Anyum egyébként sem nagyon szereti a srácot, bár azt mondja semmi baja nincs vele... Mindenesetre remélem nem lesz ebből nagyobb probléma. :S

Köszi a válaszokat! :)

2008. júl. 19. 21:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
közöld vele, hogy te szereted a srácot és nagyon rossz példát mutat ezzel, hogy külső alapján ítél el valakit, főleg azt a személyt aki az egyik legfontosabb az életedben. ezek után egy darabig te járkálj inkább át a sráchoz, anyádnak majd hiányzoni fogsz, zavarni fogja, hogy így kevesebbet vagy otthon, és idővel el fogja fogadni szerintem. drukkolok:)
2008. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2008. júl. 21. 19:41
 7/11 anonim válasza:
A válasz egyszerű!!! Nézzesd meg vele az i.e. 10.000.-et!!! Egy, hogy nagyon jó film. Kettő, ott is vannak rasztások, akkor majd megkedveli őket! Csak nézesd meg vele és megláttod, hogy még meg is kedveli őket! Tapasztalat!!! Sok sikert!
2008. júl. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi! Majd meg próbálom megszerezni a filmet! :) ;) Tényleg köszi a segítséget! :)
2008. júl. 22. 19:29
 9/11 anonim válasza:

Szia! Tapasztalatból mondom,hogy majd megkedveli ;)

Én egy rasta lány vagyok és a barátom készítette a hajam aki szintén rasta és az elején nem engedték meg nekem se,meg lenézett anyukám meg a barátomat is és most eltelt 2hónap és már minden jó minden szép és még anyunak is megtetszett a hajam, szóval ne csüggedj, majd hozzászokik a kedves mama ;)

2008. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! :))) Aranyos vagy! :) Köszi még egyszer! :)
2008. júl. 26. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!