Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy kaphassak egy új telefont?

Figyelt kérdés
Volt egy nokia lumia 800-a, de összetört(véglegesen). Szeretnék egy sony xperia zr-t de a szüleim az általános indokkal hárítanak, hogy minek nekem okostelefon. Mondtam, hogy pénzt is bele tudnék adni, meg akkor húsvétra nem kérnék semmit. Szerintetek?

2014. jan. 30. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Mondd meg nekik erre lehet olyan programot telepíteni amivel nyomon tudnak mindig követni. Tuti megveszik már holnap.
2014. jan. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jégtánc ***** válasza:
97%
Valószínűleg ismernek,azért:))) Miért tört össze az előző telefonod?
2014. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a Tescoba, 2 ezer forintért olyan telefont kapsz, hogy még telefonálni is lehet vele!
2014. jan. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
miért kell ilyen drága telefon? pár év múlva vagy tönkre megy(ezek az új cuccoknak véges az élettartamuk, nem egy 3310) vagy kijön egy újabb modell és majd az fog kelleni mert elavult lesz. én úgy vagyok vele, hogy 50E ft-nál többért nem vennék telefont, mert nem éri meg.
2014. jan. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"szüleim az általános indokkal hárítanak, hogy minek nekem okostelefon."

Érvelj. Mondj ésszerű okokat, hogy miért kell neked okostelefon. Mondd el nekik, hogy mire használnád.

2014. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit adnál bele? Húsvétra olyan sok pénzt kapsz, hogy nem tudod feladni a szülinapi és a karácsonyi ajándékot is?

Az a válasz is jó volt, hogy mond meg a szüleidnek, mire használnád az okostelefont. Teszem hozzá, a Facebook nem fogja meggyőzni őket. Egyáltalán miért pont ilyen típust akarsz, miért nem jó egy olcsóbb?

2014. jan. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem menj el nyáron diákmunkára, tuti értékelik majd, te meg megveheted a telefont (mondjuk nemtudom, hogy most mennyi az ára, de én nem vennék előfizura telót neked a szüleid helyében)
2014. jan. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%

Bocs, de nekem semmilyen olyan indokot nem tudna felhozni a gyerekem, hogy meg tudjak venni neki egy ilyen baromi drága telefont (100 ezer felett, egy havi fizetés!!!), főleg, ha az előzőt is összetörte. Az indok egyszerű: nincs rá pénzem. Nem tudom, ti hogy álltok anyagilag, de egy átlagos családban ez a nagy büdös helyzet. Kap egyet, amin lehet telefonálni, aztán szevasz-tavasz. Kis szerencsével még fel is töltöm.


Naagyon egyszerű: suli után elmész diákmelóra, és a keresetedből azt veszel, amit akarsz, és úgy töröd össze, ahogy jól esik.

2014. jan. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%

Húsvétra?

Arra szoktunk ajándékot kapni????

2014. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
akkor születésnapomra mindegy a következő alkalomra de lehet h akkor olcsóbbat kérnék tudnátok mondani telefont ami kicsit ez alatt van de jó?
2014. jan. 31. 20:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!