Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet...

Hogyan vegyem rá a szüleimet hogy kaphassak egy kiskutyát?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 16:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én 6 évig vártam életem első kiskutyájára 11 évesen hozzám került egy kis drsz.keverék sajnos 2 éves korában meghalt..:( most 2 év után kapok még egyet mert 1 nem tudtam feldolgozni h meghalt az egyetlen hűséges kiskutyám 2 most van rá lehetőségünk. :) szóval nekem most tavasszal születik meg majd a kutyusom.:) én egyszerűen mindenre kiskutyát kértem és belátták h nem tehetnek ellene semmit minden kiállításra el kellett és kell cipelniük szóval elég rámenős voltam :) de persze nálad azon is múlik hány éves vagy milyenek a körülmények mennyire vagy felelősségteljes :)
2011. szept. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszii!amúgy 13 vagyok jók a körülmények és felelőségteljes is vagyok!én már 7 éve könyörgök egy kutyusért de nem kapok nem tudom hogy miért de én is mindennre azt kérek!!:)
2011. szept. 15. 17:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
1.vagyok Értem hát mondjuk nekem szerencsém volt mert ki is dobhattak volna a kiskutyával együtt mert a tudtuk nélkül odavittem egy 8 hetes apróságot szóval elég kacifántos volt de anyukám kezébe adtam elaludt a kezében és kijelentette hogy megtartjuk :) de az én helyzetem szerencsés mert a család nagy kutyabolond :) nincs olyan hónap h ne mennénk kiállításra akár külföldre is :) meg mondjuk nálunk az a legfőbb szempont h (panelban lakunk) ne egy német dogot vigyünk a lakásba hanem mondjuk nekem most bullterrierem vagy boxerem lesz tehát ez sok mindetől függhet..:) és mit mondanak miért nem lesz kiskutya? :D
2011. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2011. szept. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nemtudom csak annyit mondanak hogy nem és kész!:)de te honnan szereztél kiskutyát?mert ahonann én szeretnék ott drága!mármint nem annyira!de mi is panelban lakunk és én egy yorkshire terriert szertnék!:D
2011. szept. 15. 20:12
 6/10 anonim válasza:
100%

Szia' Nekem is nagyon kicsi korom óta a legnagyobb vágyam volt egy kutyus. Nekem a szüleim nem voltak nagyon ellene, de azt mondták, hogy várjunk még(kertes házban lakunk). Hat éves lehettem, mikor a szomszédunkba hoztak egy kis tacskót. Egész pici korától jártam hozzá, később rendszeresen vittem neki valami ennivalót. Nagyon megszerettem. Igazából ő az én kutyám volt, én adtam neki nevet, jobban hallgatott rám mint a gazdájára, csak mégsem lehetett nálunk. Aztán olyan másfél-két év múlva elütötte egy kocsi. Sajnáltam, nagyon. Nem telt el olyan sok idő, már nagyobb is voltam,a névnapomra kaptam egy foxi kutyust, 8 éves voltam akkor. Teljesült a vágyam.

Szerintem legyél türelmes. Lehet, hogy nem szeretnék a szüleid, hogy a lakásban legyen a kutyus (lehet, hogy neki sem lenne jó). Legyél kitartó, de ne feledd, biztosan jót akarnak a szüleid,ha nem is mondják meg, hogy miért nem akarják. Én is 13 vagyok.

2011. szept. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Szia!

Én mindig is akartam kutyát, sosem lehetett. Elköltöztem otthonról, és vendégségbe egy hétre átjött egy kutyus, akit szeretek, imádok, meg minden, de az ötödik nap már sok volt. Minden reggel kelni, mikor aludhatnál, és vinni sétálni, meg nyírni.

Gondolom tisztában vagy vele, de tényleg komoly felelősség. Én azt mondanám, először próbáld ki, ha van ismerősnek ,vagy valakinek. Nekem jó, hogy megtettem, mert így annyira nem vágyom már rá.

2011. szept. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
első vagyok :) Hát nekem is ezt mondták még az elején :D amugy mentettem agyon akarták ütni..:( 1 hónaposan! igy hazavittem és cumisüveggel neveltem fel :)
2011. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
ja és ami most lesz nekem tenyésztőtől hozzuk vagy bull terrie vagy boxer még nem tudom :) de amugy nem megvenni drága hanem felnevelni szóval ha 100ezer egy kutya megéri mert 15 évig a barátod lesz viszont sokkal többe fog kerülni mint 100ezer 15 év alatt..plusz olyan fajtát választottál ami hosszú szőrű tehát kutyakozmetikus meg ilyenek is kelleni fog..egyszer összeszámoltam hogy 2 évig mennyit költöttem a kutyámra bár nem érdekelt semmi csak az hogy mindene meglegyen :)
2011. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok amúgy első voltam és bocsi a hibáért bull terrier :)
2011. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!