Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik örökbefogadtak! Az...

Akik örökbefogadtak! Az engedély megadása után mennyi időn belül kaptatok és milyen koru gyermeket?

Figyelt kérdés
Volt valami probléma ami abból adódott hogy ő örökbefogadott gyermek?
2014. jan. 31. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mi 4 évet vártunk rá,és 3 hónapos kislányunkat hozhattuk haza.Most 6 éves és tudja,hogy örögbe fogadtuk,mert kicsi kora óta tudatosítottuk benne,de attól még mi vagyunk a szülei.Igy ha felnő nem okoz neki traumát,mert természetesen fogja fel.Imádjuk,tüneményes kis csaj,és azóta megszületett a kisfiunk is,pedig abba a hitbe voltunk,hogy soha nem lehet gyermekünk.Nem tudom milyen problémára gondolsz,mert nekem csak örömet hozott az életembe.Amikor elösször megláttam,abba a pillanatban éreztem,hogy ő az én is kislányom.Nem fontos ki szülte,én nevelem,virrasztok az ágya mellett ha beteg,Én voltam mellette amikor kimondta az első szót,amikor megtanult járni,és amikor azt mondta anya,hát nincs ennél nagyobb csoda a földön.Ráadásul imádja az öccsét.Nagyon sokat vártunk rá,de újra meg tenném.Környezetünkben mindenki boldogan fogadta,szüleim imádják.:)
2014. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
66%

Én ismerek olyat ahol konkrétan tönkretette az örökbefogadott gyerek a családot!

Ott is született saját is, de a nem saját borzalmasan viselkedett, s viselkedik is.

2014. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!