Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gonosz dolog volt ez?

Gonosz dolog volt ez?

Figyelt kérdés

Unokatestvéremmel nincs jó kapcsolatunk egy éve, testvéremtől is kért pénzt de vissza sem adta pedig másfél éve nem adja oda.

Sosem látogat meg minket, egyszer jött viszont de akkor is apámat nem tisztelve meg akarta verni, tudni illik van köztük 30 év korkülönbség.


Na ma ahogy mentem autóval láttam őt a 28 éves unokatestvéremet ahogy a nevelt lánya cipeli haza fele mert satu részeg volt.

Segíthettem volna de nem tudtam meg sajnálni, egy másik unokatestvéremet is bajba akarta vinni, ha részeg mindenkivel veszekedik.

Láttam ahogy mindketten elestek de akkor sem segítettem, kicsit gonoszságnak tartanám ha nem ismerném magam, mert én mindenkinek segítek akin tudok, vad idegeneknek hajléktalanoknak, kóbor állatoknak.

Szerintetek szívtelen vagyok?Ti hogy cselekedtetek volna?


2014. jan. 31. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Én a helyedben segítettem volna, és nem az unokatestvéremnek, hanem a nevelt lányának. Ugyanis ez a nemsegítés inkább a lánnyal volt kib*szás, és nem az unokatestvéreddel. Vagy a nevelt lányával is problémád van? És amúgy ő mennyi idős?
2014. jan. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a lány miatt volt gonoszság, mert ő szenvedett, mire hazacipelte. Egy atomrészeg embernek tök mindegy, hogy kerül haza, úgysem fog fel szinte semmit az egészből.
2014. jan. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából olyan büszke a lány hogy nem is köszön holott többször meg lopta a papám és egy másik unokahúgomat
2014. jan. 31. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Jol tetted ilyen loposoknak ne segits
2014. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!