Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelentette hogy kisbabája...

Bejelentette hogy kisbabája lesz. Örülök, de irigy is vagyok. Ez gonosz dolog?

Figyelt kérdés
Az unokatestvérem 36 éves, én 23 leszek. Tudom ő már jobban "benne van a korban" nekem még bőven van időm, de már bennem is megvan ez az érzés, hogy szeretnék gyereket. Sőt már 18 évesen is ezt éreztem. Örülök neki mert megérdemli hogy boldog legyen, de az jut eszembe hogy "Bárcsak már én is itt tartanék"... Főleg ilyenkor karácsonykor eszembe szokott jutni hogy "Ha majd nekem is lesz családom így meg úgy lesz..."
2011. dec. 23. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

23 évesen nem vagy olyan gyerek hogy ne lehessen,ha annyira vágysz rá!

Miért nem jöhet még?


Ha úgy gondolod nincs itt az ideje,akkor meg ne irigykedj másra,mert neked is lehetne! :)

Ha meg nincs meg az egzisztencia,akkor hajra,kezdd el megteremteni,addig is elvonja a figyelmedet a babáról.

2011. dec. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

Régen sok nőnek a te korodban már 2 is volt, sokan már most is túl vannak az elsőn (ahogy én is). Elég gáz, hogy ma már szinte lenézik azt, aki 30 alatt szül. Mivel a tesód 36 éves semmi okod irigykedni rá, gondolj bele hány éves lesz mire a gyereke érettségizik! Inkább örülj neki, hogy lesz baba a családban, akire majd biztos vigyázhatsz, anélkül hogy a napi gondok a nyakadba szakadnának. Fog fel úgy, mint gyakorlatot.

Még egy tanács: csak azért, mert késznek érzed magad ne siesd el! Mindennek eljön a maga ideje

2011. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Ha nagyon hiányzik, csinálok én neked gyereket, de csak a szép és okos nő vagy.
2011. dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

65%-os???

Te szép és okos vagy???

Mert aki ekkora sületlenséget ír,az már okos nem lehet.

2011. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Megértem, hogy vágysz gyerekre, de az unokatesód korában lévő nők, legalábbis az én ismerőseim, már a sokadik próbálkozásra lesznek anyák. Egy kolléganőm nemrég szült, 36 évesen, de ők a párjával 10 évig próbálkoztak, mert annyi nőgyógyászati gondja akadt, ami hátráltatta őket.

Eljön a te időd is, én is eljátszadozom a gondolattal, hogy milyen lesz anyának lenni, én 1 évvel fiatalabb is vagyok nálad.

2011. dec. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, ha az öröm erősebb benned, mint az irigység.
2011. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Inkább örülj neki, hogy lesz babája!

Lesz majd neked is ha eljön az ideje :)

2011. dec. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én 36 éves vagyok, két gyerekes anyuka. Baromira írigyellek, hogy te még csak 23 éves vagy és független! Tanuld meg értékelni a mostani életed, mert ilyen jó dolgod nem sokáig lesz, ha gyermeknevelésre szánod el magad. Élvezd ki a fiatalságodat, mert hamar elmúlnak ezek az értékes évek és nem lehet visszahozni sohasem. Örülj, hogy másnak babája lesz!
2011. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!