Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiam rettentő szomorú! De...

A fiam rettentő szomorú! De nem mond semmit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom nem avatkozhatok már bele az életébe mivel 22 éves.A nyáron szerzet egy házat magának és ott élt a barátnőjével két hónapig.Majd szétváltak.

Nem mondanám,hogy azóta lenne ilyen,hanem az egész karácsonyi ceremónia alatt kezdődött.

Elejébe sűrűn haza járt mondván,hogy ő nem akar egyedül élni.Aztán meg fogja magát és közli,hogy velünk nem akar...Eléggé ingerlékeny,valamelyik nap elvitt a távoli rokonokhoz és az autót szabályosan szétgyilkolta,hajtott mint az örült,pedig nem ilyen volt.

A legrosszabb,hogy nem mond semmit,hanem egyből letámad és elköszön.

Pszichológushoz kellene menni e vagy hagyjam,csak rossz látni,hogy ilyen...

Annyira látszik az arcán,hogy nincs élet kedve.Szerintem csak hiányzik a lány neki,bár azt is ő szúrta el...Mit kellene tenni?Vagy nem nagyon kellene beleavatkoznom?

N


2014. jan. 3. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
10%

Ne avatkozz bele!Tanácsot se adj!Legyél vele megértő.Ha mesélni akar,akkor úgyis mesél majd magától,ha látja,hogy benned megbízhat.Most ez nincs még így,nem mer bennetek bízni(gyerekkorában keresendő a TI hibátok),ugyanis ti hibáztatok.Én azért zárkóztam be a szüleim előtt,mert "apám" alkoholista,anya meg mindig idegbeteg és kiabál mindenért.


Gondolkodj el,hogy te hol hibázol!Sajnálom,de őszintén le kellett írnom,hogy nem mindig a gyerek a hibás azért,amilyen.

18/L

2014. jan. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsanat az OFF-ert, de ez jutott eszembe a kerdesrol:D http://www.youtube.com/watch?v=5g7sT8Cjrkg


Egyebkent pedig szerintem se mondj neki semmit, erezze rajtad hogy barmi van tamogatod, akkor elobb-utobb meg fog nyilni!

2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet mondasz valamit.Mivel a férjemmel nagyon megromlott a viszonyunk még mikor kicsik voltak a gyerekek.Elváltunk mivel alkoholista volt.

Sajnos,nem nagyon volt az életében egy olyan férfi akire felnézhetett volna.Bár,elmondása szerint,nem is kell neki mivel több dolgot ért el ilyen fiatalon mint az apja egész életében fog.

Lelkiismeretes gyerek és sűrűn visszanéz rá is meg rám is.

2014. jan. 3. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!