Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 27 évesen még mennyire van...

27 évesen még mennyire van esélyem komoly párt találni?

Figyelt kérdés
Nő vagyok. Nem sok lehetőségem van, kevés az ismerősöm, kis faluban dolgozom, az internetes társkeresés nem vált be. Mások szerint semmi baj nincs a külsőmmel, mégis úgy érzem, nekem ez valamiért nagyon nehezen megy. Nem voltam soha nagyon pasizós, életemben két férfival feküdtem le, az egyik egy több éves kapcsolat volt.(Volt aki azt mondta, ezt növeljem mert kevés a tapasztalatom, hát.. nem esett jól.)
2014. febr. 1. 17:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalmadat edzd valahogy, ott lesz a bibi.
2014. febr. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
18%

Pedig lehet, hogy érdemes lenne megfogadnod a tanácsát. Nem arra, gondolok, hogy egyik ágyból ki, másikba be.

Ha minden kapcsolatodnak úgy állsz neki, hogy azt méregeted, vajon jó férj és jó apa lesz-e, akkor garantált a kudarc.

Csak van olyan lány ismerősöd, akivel el tudsz menni bulizni vhova?

2014. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
már megint a buli
2014. febr. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
69%

Én ugyanígy állok, mint te, csak én 28/f vagyok.

Sajnos ez a mai világ már csak ilyen elzárkózó lényeket teremt, ha ilyen maradiak vagyunk, hogy nem hajszoljuk az egyéjjeles kapcsolatokat, és nem az élvezetek hajszolásában leljük az életünk értelmét.

Fel a fejjel, tedd azt az életben amit szeretsz csinálni, és hidd el, az igazi akkor fog beállítani, amikor nem várod!

2014. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
63%
Jó kérdés. Ugyanígy faluban dolgozom körülöttem mindenki házas, vagy barátnője van.
2014. febr. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Nem tudok eljárni szórakozni, a kevés barátnőmnek is komoly kapcsolatuk van, van ahol már gyerek is, nem járnak bulizni.
2014. febr. 1. 17:44
 7/29 anonim ***** válasza:
8%

2. vagyok

Kedves 4.!

Ettől a lelkesítő szövegtől én inkább kútba ugranék. Ömlik belőled a depi, nem ez kell a kérdezőnek. Te is vegyél erőt magadon inkább. :)

2014. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Akkor a neten próbálj szerezni valami nem túl messze lakó barátnőt. Ketten már könnyebb lesz lépni az ügyben.
2014. febr. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Neten barátnőt? :) Az hogy megy?

Na mindegy, egyébként a 4-es válasz tényleg kicsit lehúzott. Alapjába véve vidám vagyok nem szeretek depis szavakat, írásokat hallani, nem szeretem a negatív embereket, csak a vidámságot. :)

2014. febr. 1. 17:48
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
miért? Szerintem a 28 éves fiúnak igaza van. Tényleg akkor ismer meg az ember valakit általában ha nem készül rá. Pont, hogy lelkesíteni akarta a kérdezőt. Most jobb lett volna ha azt írja, hogy hát anyukám ennek kapa, nem fog javulni a helyzet ne is reméld?
2014. febr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!