Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 22 éves lánynak, akinek még...

22 éves lánynak, akinek még nem volt komoly kapcsolata, nehéz lesz "párt" találni?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, és a kérdésből is lerí, hogy még szűz vagyok. Nem vagyok frigid, ronda se. Próbálkoztak is, igaz. De általában olyanok, akik kijelentik, hogy egy éjszaka és ennyi.

Mit gondoltok? Nem azt kérdezem gáz-e, mert én se tudom a választ. Csak kellemetlennek mondanám.


2013. júl. 12. 19:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igazából nem ez a lényeg, hogy ki szerint gáz vagy sem. A kérdés szeretnél-e ezen változtatni és ha igen, akkor mit tennél érte.


Ha valaki nyíltan kimondja, ebben az esetben többen is, hogy csak dugásra lennél jó neki, akkor elég valószínű, hogy kicsit rossz körökben mozogsz, mármint nem a megfelelő emberekkel ismerkedsz.

2013. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem probléma nem hiszem hogy nehezebben találnál párt mint aki nem szűz ezt nem lehet külsőre megmondani nem látni. Ha kapsz egy éjszakás ajánlatokat akkor jól nézhetsz ki és jól teszed hogy nem adod oda magad. Majd jön valaki akiben megbízol aki türelmes és akkor majd vele párkapcsolatot alakítasz ki. No para ;)
2013. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Sajnos mindig azok találnak meg, akik ezt szeretnék. Vagy ha megtudják, hogy nem volt barátom hosszabb ideig, akkor elmegy, mert még szűz vagyok.... Pedig nem mondom, hogy nekem arra nem lenne szükségem. Csak nincs türelmük "bejáratni"..... Ezt most rosszul néz ki olvasva, de az ő szavukkal élek.
2013. júl. 12. 19:25
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes. Tényleg elég idióta embereknek hangzanak. :D


De pl. a szex előtt valamivel nem kell hamarabb tudniuk, hogy szűz vagy. Mikor már megvan egy bizalmi kapcsolat, akkor érdemes erről "beszámolni".

2013. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne nehéz? előbb utóbb mindenki megtalálja a maga párját. nekem nagyon bejön, ha egy lány még szűz 20 év felett (ebből látszik hogy nem r*banc) ,én pl olyan lányt szeretnék elvenni, aki még szűz, ez régimódi szokás, de én ezt szeretném, nem pedig egy kitaposott kozáksapkát :)
2013. júl. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Van egy kedves ismerősöm, korban hozzád hasonló. Sokáig ő sem talált magának megfelelő párt. Voltak jelentkezők, ez igaz, de nem érezte úgy, hogy bármelyikkel is jól kiegészítenék egymást. Aztán egyszer tök véletlenül megismert egy fiút, akivel már lassan fél éve együtt van és nagyon jól megvannak. És ez a lány is 21 éves múlt, amikor megismerte a párját. :)
2013. júl. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Aranyosak vagytok. Rosszabbra számítottam.

2013. júl. 12. 19:45
 8/12 Amélia:) ***** válasza:
Szerintem ezt egy normális férfi értékeli:)
2013. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én most töltöttem be a 23-at és dettó ebben a helyzetben vagyok. Voltmár hogy össze akartak hozni a barátnőim pasiuk haverjaival, de nekik én is csak egyéjszaka erejéig kellettem volna. Akinek meg hosszabb ill. én gondolnám hogy hosszabb kapcsolatra, az meg nem volt az esetem. Nem csak a külsőségek miatt, mielőtt bárki arra gondolna, mondjuk úgy hogy inkább ápolatlan volt, mintsem ronda. Akik nekem tetszettek, én nem mertem kezdeményezni, vagyis egyszer egy srácnál igen. De ő ezek után olyan szinten lejáratott, megszégyenített, hogy úgy éreztem magam mint egy ringyó, aki tálcán kínája magát, egy életre elvette a kedvem a kezdeményezéstől, pedig semmi tolakódót sem tettem. Amúgy is elég visszafogott lány vagyok, bár ez nem az öltözködésemben meg nem is a viselkedésemben, hanem inkább a kisugárzásomban nyilvánul meg, de azon meg változtatni nem igazán lehet szerintem. Nem tudom mit tehetnék, mert nincs olyan társaságom jelenleg ahol bármi halvány remény lenne rá hogy megtalálom a párom.
2013. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy rossz helyen keresgélsz.

Az ilyeneket azonnal hagyd ott a francba, egyáltalán nem éri meg velük foglalkozni, vagy időt pazarolni rá.

Szerintem ne keresgélj görcsösen, hanem járj nyitott szemmel, nézelődj, aztán ez a dolog majd jön magától. A szerelmet nem igazán lehet keresni.

Elhiszem, lehet türelmetlen vagy így 22 évesen, szívesen lennél már valakivel... csak annyit tudok tanácsolni, hogy járj új helyekre, frissítsd a baráti köröd, ismerj meg új embereket más helyeken, ne ott ahol csak rossz tapasztalataid vannak. Pl erre bulihelyek, clubbok, nem igazán alkalmasak.

De egy percig se gondold azt, hogy ez gáz, mert egyáltalán nem az:)

2013. júl. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!