Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek miért könnyebb...

Szerintetek miért könnyebb egy ronda nőnek párt találnia, mint egy ronda palinak? Vagy nem így van? Elsősorban komoly kapcsolatokra gondoltam.

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 22:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Attól függ. Mit nevezünk rondának?
2013. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem így van. A nyitott, kedves, vagy akár bunkó személyiség az, ami nyerő.
2013. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
mijéért? könnyebb?
2013. dec. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 abacus66666 ***** válasza:
30%

Mi férfiak nemcsak a külsőt nézzük, hanem a belső kisugárzás is sokat számít.

A nők viszont többnyire a külsőre mennek rá, arra, hogy valaki legyen jóképű, izmos, verekedős. Ez részben az ösztönökkel magyarázható, a női nemnél a gyerekeinek védelme a fontos, ezért keresik az ilyen pasikat. Hasonlóképpen van ez az emlősállatoknál is. Még ha fiatal a lány és nem is akar gyereket az illetőtől, a tudalatattijába ott van ez az állati ösztön.

2013. dec. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

"A nők viszont többnyire a külsőre mennek rá, arra, hogy valaki legyen jóképű, izmos, verekedős. "


Vizelettartási problémáim lesznek, ha tovább folytatod a határtalan kacagtatást, ami egyszer odáig fog fajulni, hogy a röhögés miatti rázkódás miatt elveszítem a saját testem feletti kontrollt.

2013. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Költőnő? ***** válasza:
100%

"A nők viszont többnyire a külsőre mennek rá, arra, hogy valaki legyen jóképű, izmos, verekedős. Ez részben az ösztönökkel magyarázható"


A nap magyarázata :D:D:D

2013. dec. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 abacus66666 ***** válasza:
0%
Igen, a nők sokszor tagadják, de valójában ez így van. Persze vannak kivételek, de nagyon kevés. Örülök, ha ezzel a magyarázattal kellemes perceket szereztem nektek. :D
2013. dec. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Ez szerintem is így van! A csajokat tényleg csak a külső fogja meg. Na és a pénz. De azt már nem mondanám normális kapcsolatnak. Én 21/F.
2013. dec. 9. 22:51
 9/18 abacus66666 ***** válasza:
0%

"Ez szerintem is így van! A csajokat tényleg csak a külső fogja meg. Na és a pénz. De azt már nem mondanám normális kapcsolatnak."


Erről beszélek. Több személyes tapasztalatom is van ez ügyben, nem pedig csak úgy kitalálom.

27/F

2013. dec. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Engem már számtalanszor elutasítottak. Pedig sok helyen próbálkoztam, több típusú lánynál is. Mindig megkérdeztem, hogy mi a gond velem. És szinte mindegyik azt mondta, hogy RONDA VAGY.
2013. dec. 9. 23:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!