Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a megoldás? 7 hónaposom...

Mi a megoldás? 7 hónaposom pörög az ágyában éjszaka, mint a ringlispíl, de persze hason nem alszik el, így nekem kell visszaforgatni (nem mintha nem tudna visszafordulni)

Figyelt kérdés

Már azon gondolkoztam, hogy leszögelem a rugiját, és akkkor nem tud forogni :)

Ma hajnali 4-től fél óránként keltem hozzá (már jópár napja) és nincs ötletem.

Segítsééééééég :)


2012. dec. 19. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásképp,de hülyét csinál belőled épp :D Ha vissza tud fordulni,akkor csak szórakozik,mert tudja hogy odamész.
2012. dec. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj oda hozzá, akkor sem, ha sír. Ha álmos, akkor majd el fog aludni. Így csak szórakozik veled. Tetszik neki a játék.
2012. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Na igen, ez is felmerült bennem :)

Csakhogy ilyenkor úgy betekeri magát a paplanjába, hogy tényleg mozdulni sem tud. Na, majd jól beöltöztetem és paplan nélkül, rugiban altatom.

Valószínűleg igazatok lesz.

Talán most "ébredt tudatára", vagyis rájött, hogy mivel tud ugráltatni? Ugyanis eddig "szuperbaba" volt, sosem volt rosszkedvű, akkor sem, ha jött a foga, éjszaka 9-10 órákat végigaludt, és most "elromlott".

2012. dec. 19. 08:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad még hálózsákba tenni?
2012. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De. Hálózsákban ugyanezt a műsort adja elő.
2012. dec. 19. 09:22
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Nehogy már egy 7 hónapos hülyét csináljon belőled! Ahhoz nagyon pici. Minden átmeneti,nálunk is volt ilyen,szépen abbahagyta.
2012. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!