Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy ha állandóa...

Mit csináljak hogy ha állandóan rossz gondolataim vannak?

Figyelt kérdés
A családomnak eddig még nm mertem elmondani. Állandóan attól félek hogy valami rossz dolog fog velem történni. L/19
2014. febr. 2. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha értelmesen leírnád, hogy miről van szó?

Nélküle aligha tudunk segíteni...

2014. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, túl negatív vagy? Erről van szó?
2014. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kényszeres gondolataim vannak, azt gondolom hogy valami rossz történhet velem. Ez teljesen felemészt lelkileg. Anyuéknak nem mondtam el.
2014. febr. 2. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
20%
Na, most aztán tényleg leírtad, hogy miről van szó...
2014. febr. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs valami nyomasztó dolog az életedben, suli, rossz párkapcsolat? Egyedül ezt nem tudod megoldani szakemberhez kell fordulnod.
2014. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ne gondoljál rá,meg kösd le magad valmivel.ezek szerint nagyon rá érsz
2014. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Es ez miben mutatkozik meg?? Pl felsz kimenni az utcara?
2014. febr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is vannak, sajnos nem alaptalanok. Azon kell legelőször elgondolkodnod, hogy alapos vagy alaptalan? Ha alaptalan, akkor ne parázz, állj szembe magaddal a tükörben, és mondd azt, hogy ember leszek. Embereld meg magad.

Ha alapos, akkor aknázd ki az alapot, tüntesd el, vagy ha nem lehet, akkor csinálj mindent úgy, hogy egyre távolabb kerülj tőle, egyre alaptalanabb legyen, és ne gondolj rá. Ha elindulnak a rossz gondolataid, hagyd, hogy elinduljanak, menj gyorsan le, rágd át, majd onnan gyere pár perc alatt fel.

2014. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen vannak rossz dolgok az életemben. Egész életem egy nagy nulla. Nem volt még egy normális párkapcsolatom sem. A szüleimmel sem jövök ki túlságosan.
2014. febr. 2. 20:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatod még lehet fiatal vagy. Mi a bajod a szüleiddel?
2014. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!