Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek apumnak meg anyumna...

Mit vegyek apumnak meg anyumnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Előszőr is tudom h sok ilyen kérdés volt már...

A helyztet az h nem tudom mit vegyek nekik 5- 5 ezer forintom van hogy ajándékot vegyeknekik, mondhatnátok viccesebbeket is...

Nagyon megköszönném ha tudnátok tanácsot adni..


2009. dec. 6. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
hát akkor mondjuk mesélj néhány dolgot a szüleidről. mit szeretnek csinálni? mi érdekli őket? kb. hány évesek...
2009. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nos hát anyum szeret olvasni de már tavaly is könyvet vettem neki..De nincs nagyon nekik semmi hobbi-juk mert elég sokat dolgoznak..
2009. dec. 6. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

hú na csak most este kerültem megint ide.

ha nincs hobbijuk mert sokat dolgoznak, akkor lehet vehetnél nekik valami olyat, ami kikapcsolódáshoz kapcsolódik, mert hátha akkor odafigyelnek magukra, a pihenés mindenkinek kell! Azt meg, hogy mit veszel tényleg hozzájuk igazítsd! Vehetsz nekik pl. színházjegyeket valami híresebb előadásra, befizethetsz nekik egy olcsóbb welness-hétvégét, masszázs bérlet, vagy ha szeretik a rejtvényeket, akkor valami rejtvényes könyvet vagy ha van a Tvben valami amit nagyon szeretnek, akkor azt a filmet, sorozatot letöltheted és kiírhatod DVD-re, vagy meg is veheted. Vagy kedvenc zenéket kiírni CD-re. esteleg ha szeretnek tornázni, vagy szeretnéd, ha tornázzanak vehetnél valami azzal kapcsolatosat. pl. ilyen nagy labdát, amin lehet tornázni vagy ha apukád sportos akkor focilabdát. ilyesmik jutottak most eszembe

2009. dec. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!