Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetnék apumnak és...

Mit vehetnék apumnak és anyumnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Esetleg valami egyedi dolgot, vagy mégis mit? Nincs ötletem! :( :( Anyum 30 felett van, apum 40 felett. Igazából sok szabadidejük nincs, meg hobbijuk sincs nagyon. Így elég nehéz!
2009. dec. 16. 15:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Tudom rakat ilyen kérdés van, de próbálok rajta gondolkozni, nem jut eszembe semmi jó ötlet.
2009. dec. 16. 15:41
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok szabadidejük,de talán a két ünnep között ráérnek?Esetleg az újév első hetében? Vagy tudják már,hogy hogy töltik a szilvesztert?Mennyi pénzt szánsz rájuk?

Arra gondolok,hogy valamilyen programot ajándékozz nekik.Színház jegy vagy asztalfoglalás,mozi stb. Rengeteg program van,pláne az ünnepek körnéykén és így kettesben lehetnek,kiszakadnak a hétköznapokból.Ha van idősebb tesód vagy nagyszülők,akiket megkérhetsz,hogy szálljanak be az ajándékba,akkor talán egy hétvége nekik vmilyen szállodában vagy épp egy kis fogadóban az északi középhegységben.Nem tudom,csak hangosan gondolkodom.Én ilyesmit vennék nekik,mert sokat dolgoznak és a lazítás a legnagyobb ajándék.

2009. dec. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 feletti anyu vagyok. Azt tudom mondani, amiknek én örülnék: jó golyós toll (mindig kevés), szép fürdősók, mozi vagy színházjegy (persze ez apuval közösen), jövő évi zsebnaptár, édességek, tusfürdő, sál, körömlakk, váza(sosem kapok), kiskanalak (-mindig eltűnnek).
2009. dec. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A két ünnep között ráérnek, persze. De mivel vidéken lakok, mondjuk elég nehéz elintézni egy színház vagy mozijegyet. Igazából nincs tesóm, akivel megtudnám beszélni. Köszönöm az eddigi válaszokat. Ha van valakinek még ötlete akkor azt szívesen fogadom!. Egyébként holnap megyek a pesti adventi vásárra. (hátha látok valami jó ötletet) Bár ott elég drága minden.
2009. dec. 16. 16:00
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár nekem van egy testvérem, mi apunak konyakot vettünk. Ilyen szép üvegeset, úgy gondolom az mindig jól jöhet, főleg, ha jönnek hozzánk vendégek, van mivel megkínálni őket. Ha szeretik az ilyesmit, szerintem nyugodtan vegyél nekik.
2009. dec. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira vészes elintézni a színház-mozi jegyet.Neten le lehet foglalni vagy max. telefonon.Mi mindig ezt csináljuk,ha a párommal pl. moziba megyünk.Értem,hogy videéken laktok,de talán van a közeli másik városban mozi,színház.Ha van autótok,akkor eljutni sem ügy,de neten már vonat jegyet is tudsz foglalni nekik.Igazából minden csak pénz kérdés. Tényleg nem kötözködésből írom,csak segíteni szeretnék,mert,mint elöttem szóló 30 éves högy is írta,ő is szivesen venne ilyen ajándékot karácsonyra.A szüleimnek minden évben programot adok,mert különben nem mennének együtt seohva és látom rajtuk,hogy mennyire mésképp néznek egymásra,amikor egy ilyen közös programról hazajönnek.Olyan randi hangulat :)
2009. dec. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kiskorú vagyok, nem hiszem h odaadnák csak úgy a konyakot. Azért köszi neked is a választ!
2009. dec. 16. 16:09
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
16:08 A színházjegy elég drága... Szerintem meghaladja az összeghatárt, de csak feltételezem. Kérdező segíthetnél, milyen összegre gondoltál.
2009. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Értem én. De nem nagyon szeretnek kimozdulni szinte sehova. Nehéz eset mindkettejük.
2009. dec. 16. 16:10
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. anyunak háztartási cuccokat vettem, azok mindig kellenek, és örül is neki, mert fogyóeszközök. Ezenkívül vettem még neki egy szép lila pulcsit, jó meleg, kell most ilyen időben. Ezek szerintem mindenkinek jól jönnek;)

Apunak meg vettem egy avon for men szettet, meg egy szerszámkészletet, mivel villanyszerelő, ezért mindig szerel:D

Anyudnak vehetsz még egy szép ezüst vagy aranyláncot(attól függ melyiket szereti), vagy karkötőt, vagy esetleg könyvet ha szeret olvasni, ugyanezt apudnak is vehetsz szerintem.

Ha nagyon egyedit akarsz akkor köss vagy hímezz vmit, amibe beleírod a nevüket XD Ez elég egyedi:D

2009. dec. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!