Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek az én helyemben...

Mit vennétek az én helyemben karácsonyra anyumnak és páromnak?

Figyelt kérdés

Milliónyi kérdés van, nem állt szándékomban feltenni, de a nyakamon a karácsony, és még mindig nincs ötletem.

Párom informatikus, szereti a játékokat, ami igazán fontos az megvan neki, ami nem, azt torrentről leszedi. Kérdeztem, mit szeretne, ő nem kér semmit, de nekem már tudja mit ad.

Anyum szintén. Nem kér semmit, de valamit szeretnék venni.

Adnátok pár tanácsot?


2009. dec. 12. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne hülyéskedj már. Te ismered őket. Ha te nem tudod, hogy mit vegyél a saját anyádnak meg a párodnak, majd akkor egy tucatnyi vadidegen tudni fogja? Találd fel magad kislány!
2009. dec. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

1.bunkó...

Ha a férjed informatikus akkor valami azzal kapcsolatos dolgot vegyél.Akár lehet ez a gépébe valami vga,ram,proci vagy hasonlo.

Én anyumnak vettem egy vázát mert az nagyon tetszett neki meg egy névre szoló tollt amire az van ráírva,hogy a legjobb anya.

Remélem segitettem:D

2009. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Páromnak a legjobb gépe van, nem akarja cserélni egy darabig. Neki nem tudom igazából, hogy mit vegyek, semmi hasznos nem jut eszembe:(

Anyumnak sok vázája van, de arra gondoltam, egy naptárat csinálok neki, amin a mi családi képeink vannak. Csak kérdés, hogy karácsonyig elkészül-e, ha jövő héten hétfőn beadom.

2009. dec. 12. 14:12
 4/4 anonim ***** válasza:
62%

A párodnak vehetnél valami olyan számítógépes dolgot, ami nem feltétlen szükséges, pl. láttam usb-s pohármelegítőt, vagy kábelrendezőt (amibe bele tudja tekerni a felesleges "madzagokat"), vagy digitális képkeret, amibe feltöltheted a közös fotóitokat.

Anyukádnak pl. szakácskönyvtartót, ha szeret sütni-főzni (vagy evés közben olvasni), naptárat te magad is készíthetsz, lehet venni naptár alapot (lidl vagy tesco) és beleragasztgathatod a saját képeiteket. Vagy gravíroztathatsz neki névre szóló poharat/bögrét/tollat/kulcstartót.

2009. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!