Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogy esne, ha a párotok...

Nektek hogy esne, ha a párotok elfelejtené a szülinapotokat?

Figyelt kérdés
Sőt nálunk kint van a nagy naptáron mindenki szülinapja, szóval sanszos, hogy csak eljátsza, hogy elfelejtette, csak hogy ne kelljen ajándékot vennie (amit amúgy nem is várnék el).
2014. febr. 4. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem futja most ajándékra vagy simán spúr?
2014. febr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Megszoktam. Én is elfelejtem a sajátomat....
2014. febr. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%

Kicsit elszomorítana, de semmiképp sem haragudnék. És is elfelejtek annyi mindent... Mégha fel is írom ide-oda, akkor is kimegy ez-az a fejemből. És nem szánt szándékkal.

Szóval ha csak x nap után jut eszébe, és tudom, hogy tényleg véletlen felejtette el, akkor nem zavarna.

2014. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
59%

Nyilván kicsit rosszul esne ,de nem hisztiznék miatta .Nálunk is volt már rá példa egyszer hogy elfelejtette ,és a napján "kapcsolt " .De én megértettem ,volt akkor megannyi gondja baja ,érthető ,hogy nem volt eszében .

Ha mint írod ,nálatok naptár is kint van ,amin be vannak jelölve a fontosabb dátumok ..akkor sem gondolnám ,hogy direkt van hiszen nem mindenki áll naponta a naptár elé átnézni a napokat;heteket ,hacsak nem rendszeres a dolog és még csak szóban sem köszönt fel .

2014. febr. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Előtte valamivel finoman, vagy kevésbé finoman, utaljál rá, hosszú egy év. :)
2014. febr. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Pàrja vàlogatja. Van olyan ffi, aki valóban nem tud figyelni az ilyesmire, és még a sajàtjàt sem tudja észben tartani.
2014. febr. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%

Semmit, a sajátját sem tudja megjegyezni..

Ha 6-szor mondom el, hogy az anyukáját hívja fel másnap, mert szülinapja lesz (a névnapot azért nemkell,mert Éva, és karácsonykor ott vagyunk, persze én vagyok az egyetlen aki külön kézsül névnapra neki, persze a párommal"közösen")


Köze nincs az ajándékokhoz sztem.. A mindig ilyen,akkor ilyen..fogadd el..

Hozzáteszem nekem sem esik jól, hiszen én mindig készülök, de rosszul sem, mert ilyen és pont..

A névnapomat nem is tuda mikor van, ha a szüleim nem kérdezének ra mit szerenék, akkor eszébe se jutna.. Amikor őt köszöntöm is van meglepődés

2014. febr. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%

Rosszul, mert a párom családjában a névnapokat is ugyanúgy megünneplik, mint a születésnapokat. Nagy napnak számít és mindenkinek a "neves napjait" tudja, születésnapokat és névnapokat egyaránt. Rosszul esne, ha pont az enyémet felejtené el emellett.

Számomra a névnap tök lényegtelen dolog, azon már rendszeresen átsiklik ő is, max odavet egy "boldog névnapot"-ot. A szülinap kicsit más a számomra, én is mindig gondolok rá, ráadásul 2 nap van közöttünk, úgyhogy rosszul esne, ha ő elfelejtené az enyémet.

2014. febr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk hiába van a falon naptár, tavaly felhívott a bátyám a szülinapomon, hogy felköszöntsön, erre először megköszöntem, aztán megkérdeztem tőle, hogy ja, ma van a szülinapom?:)

Szóval bárki megtévedhet, hogy éppen milyen nap is van, vagy elfelejthet valamit. Én ebből nem csinálnék cirkuszt.

A férjem ezerszer elfelejtette már a szülinapomat vagy a névnapomat, ezért olyankor meg szoktam kérdezni, hogy nem felejtettél el valamit, hogy milyen nap van ma? És olyankor elnézést szokott kérni, hogy elfelejtette és utána megköszönt.

Nálunk ebből sosincs gond.

2014. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Andizsuzsi ***** válasza:
Mi nem kerítünk nagy feneket sem a névnapozásnak, sem a születésnapozásnak. De én reggel így indítok: ágybahoznád nekem a kávét ezen a szép napon? És onnantól kezdve megy minden a maga útján... :)
2014. febr. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!