Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok hozzá ha édesany...

Mit szólnátok hozzá ha édesanyátok elfelejtene felköszönteni a 25. születésnapotokon? Velem tegnapelőtt ez történt.

Figyelt kérdés
Ráadásul egyedüli gyerek vagyok, eddig semmi bajunk nem volt egymással. A telefonjára még én töltöttem 3 napja pénzt. Hát ennyire nem számit neki az egyetlen gyereke? Nagyon kivagyok.
2009. ápr. 6. 21:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
77%

Lehet hogy csak simán elfelejtette, nem hinném, hogy direkt nem adott semmit.


"A telefonjára még én töltöttem 3 napja pénzt" Hogy jön ez ide? Ilyen dolgokon töröd a fejed? Kicsit kicsinyességre vall.

2009. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim válasza:
100%

Szia! ne legyel ki !!

Persze hogy szamitassz neki es biztos nagyon szeret!!

lehet hogy sok dolga volt es kiment a fejebol meg igy akaratlanul is!

biztos o is szorong mar hogy mos tutolag mit is csinaljon hogy bekitsen ki...

de ha fel se kosozntott bitos oka lehetett ra.. mert egyeduli gyereknel ez tenyleg "szokatlan".

Amugy tenyleg nem veszekedj vele e miatt... esetleg celozgass hogy valamit bnem felejtett el vagy nem remlik a 25 os szamrol vmi..

veszekedest keruljetek.. mert tudom milyen fajo erzes mikor csaladtagok megbantjak egymast..

es hidd el rovid ez az elet.. ezt csak azert modno mmert msot vesztettem el szeretett nagypapamat.. szoval vigyazzatok egymasra es beszeljetek meg !!!

2009. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
80%
Nem különösebben érdekelne, sőt.
2009. ápr. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim válasza:
96%

elsonek szerintem ugy jott ez ide hogy ezzel akarta leirni hogy tenyleg beszelo visoznyba vannak sot ennel sokkal tobb..

mert jol egyeznek biztos meg hat nah hogy 3 napja meg o toltotte fle a kartyajat.. szal nem lehet oka haragudni..

amugy tenyleg ne a kartyafeltoltesen tord az eszed..

hanem azon hogy mutassatok ki egymasnak minel inkabb azt hogy szeretitek egymast !!!

2009. ápr. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
41%
Elszégyellném magam, mert elfelejtettem megköszönni neki , hogy 25 évvel ezelőtt a világra hozott!!!
2009. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
87%
Én 40 éves vagyok, és hosszú évek óta egy-két baráton kívül nem köszönt fel senki. Van, hogy magam is elfelejtem a saját szülinapomat.
2009. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem csak kiment a fejéből, biztos nagy a hajtás, esetleg célozgathatsz neki, van ilyen, ne legyél ezen felháborodva. Különben pedig Isten éltessen!
2009. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem készíts egy meglepetés vacsit és készíts egy tortát és kettesben pótoljátok be hétvégén. Mondd, hogy kicsit rosszul esett neked a dolog, de tudod, hogy szeret téged.


Amúgy szerintem a telefonfeltöltés arra vonatkozott, hogy nem azért nem hívta az anyuka mert nem volt pénze.


Üdv

2009. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
96%

Én mindig szoktam szólni neki előtte, és akkor felköszönt. A gyerekeim szülinapján is szólok, hogy hívja fel őket.

Így mindenki boldog. Nem jut eszébe. Igaz , sose csináltunk nagy ügyet a szülinapból.

2009. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én vagyok aki szól, de ugye nekem nem szól senki, és én mindig el is felejtem. Vagyis anyámét meg se birom jegyezni, csak kábé, de az apámét tudom, de az is jó, ha a hetet eltalálom, hogy felhívjam. Szerető család vagyunk különben, és ebből még senki se csinált ügyet.
2009. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!