Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen saját készítésű ajándék...

Milyen saját készítésű ajándékkal lepjem meg a férjem a születésnapján?

Figyelt kérdés
A páromnak most lesz a 37. születésnapja. De sajnos nincs semmi ötletem az ajándékot illetöen. Valami szerény, de szívhezszóló ajándékra gondoltam, lehetöleg olyasmit amit saját kezüleg készítettem. Nemsokára ikreink születnek, jó lenne ha ezt a szálat is belefonhatnám valahogy az ajándékba. Kérlek adjatok valami tippet. Köszönöm.
2009. dec. 6. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vegyel egy szep torolkozot, es az egyik felebe az o nevet, a masik felebe pedig az ikrek nevet irattasd bele (bele himzik). Mondjuk ezt az ajandekot nem te keszited, de majdnem.

Igy eleg nehez szerintem, hogy szulinap is es ikrek szuletese is egyben.

Ja, es meg van egyaltalan mar az ikrek neve?

Amugy nagyon gratulalok hozza, elso babak lesznek?

2009. dec. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Eza törölközős jó ötlet. Tetszik! De azért várom még a további ötleteket.
2009. dec. 6. 21:59
 3/5 anonim ***** válasza:
54%
Készíts "dekupázs" technikával egy fotó albumot, amibe beleragasztasz közös képeket:)Nagyobb kreatív hobbi boltokban minden hozzá való kelléket meg tudsz vásárolni:) és feltétlen rakj bele , olyan képet amin már kerek a pocid:)nagyon gratulálok a kicsikhez:)
2009. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

[link]

Ha ügyi vagy, ilyen hógömböt készíteni, a közepére kis figuraként egy gyerekikerpárt rakhatsz, már ha találsz ilyen kis figurát! Szerintem nagyon aranyos ajándék lenne!

2009. dec. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán neked is tetszik az ötlet.Mert én én arra gondoltam, hogy majd csinálok a barátomnak egy olyan dobozt,amire ráragasztom a közös fotóinkta és abba azt rak amiről én jutok eszébe(pl én szoktam képeslapokat,szerelmes leveleket írni neki).AKár hímezhetsz is neki valamit(bár arra már elég kevés az idő).
2009. dec. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!