Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kamaszok, ti is szoktatok...

Kamaszok, ti is szoktatok közös programokat szervezni a szüleitekkel, kirándulgatni, stb?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok és most, hogy jobb idő van, hétvégenként a szüleimmel elmegyünk kirándulni, túrázni. Ezért ugye lemondok néhány dolgot (barátnőkkel buli, mozi) és néha kigúnyolnak, hogy fúj, hát ők ilyet már nem csinálnak, családdal hétvége? Ugyan már. Mostanában eszembe jutnak a régi emlékek, hogy milyen jó volt gyereknek lenni és mikor ilyen szabadtéri programot szervezünk, visszatérnek ezek a kellemes momentumok, olyankor szabadnak, vidámnak és gyereknek érzem magam. Most vagyok abban a korban, hogy nem vágyom bulizni, de tényleg. Ez most így ilyen formában már ciki? Kamaszok, ti is szerveztek programokat a családdal?

16/L


2010. ápr. 25. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Én igen, persze, miért lenne ez ciki? Egyetemista vagyok, a barátaimmal mindennap találkozok, párommal élek. A szüleimet viszont ugy 2-3 hetente látom csak, hétvégére. Olyankor az az idő a családé, akkor csak velük vagyok alapvetően. Néha beszalad egy-egy hívás itthoni barátoktól is, azt nem mondom le azért, mert őket még ritkábban látom. De lényegében ilyenkor anyuékkal szervezünk közös programokat: kirándulás, motorozás, filmezés itthon, kerti sütögetés, ilyesmik.

20/L

2010. ápr. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi is szoktunk közösen programokat szervezni. Sőt minden évben elmegyünk együtt nyaralni pár napra. Én ezt nem érzem cikinek. A szüleim ugyanúgy a szüleim, mint 10 éves koromban, és ugyanúgy szeretem is őket. Ha szeretek velük lenni, akkor csak azért álljak el a közös programok mellől, mert egyes barátaim számára ez "ciki"? Hát nem. Ez a saját mulyaságukat mutatja szerintem.


19/l

2010. ápr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A család a legfontosabb dolog az életben, és örülj, hogy jó családod van. Az ilyen korunkbeliek nagyon hülyék, ezt máshogy nem tudom mondani. Vagy a szüleik cseszték el, de nagyon. Számomra az Édesanyám és az Édesapám a legfontosabb a világon, meg a szerelmem, és bárcsak több közös programot tudnánk csinálni, bárcsak ne kellene ennyit dolgozniuk...


Az életben a család és az egészség a legfontosabb, számomra legalábbis, és aki ezt nem tanulja meg, az nagyon nagyon buta...


17/l

2010. ápr. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó:)
2010. ápr. 25. 10:31
 5/10 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam de nem azért mert ciki lenne.
2010. ápr. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 26 éves vagyok. A mai napig, bár külön családom van már, elmegyek anyuékkal kirándulni. Most egy közös állatkert látogatást tervezünk szendvicsekkel felpakolva. Egyáltalán nem ciki!! Az a ciki, ha valaki így gondolkodik mint a haverjaid! Valószínű ott a szüleiknek nem volt fontos az, ami a te szüleidnek anno. Erre csak is BÜSZKE lehetsz!!
2010. ápr. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ma 10:24

Akkor én is buta vagyok, mert nem szeretem a szüleim? Mit szeressek, azt hogy pofoznak? Azt, hogy apám iszik? Mégis mit? Sohasem lázadtam, ezután sem fogok. De nem mindig a gyerek hibája, ha nincsenek egy hullámhosszon a szülőkkel. Örülök, hogy neked ilyen jó családod van.:)

2010. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem mert utálom őket és minél kevesebb időt akarunk együtt tölteni
2010. ápr. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálom, de anyukámat még a (szó szerint) szomszédban levő moziba se tudom elrángatni, nemhogy kirándulni... :(
2010. ápr. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi nem szoktunk..soha nem is volt egyetlen egy iylen programunk se
2010. ápr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!