Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsony a nagyszülőknél....

Karácsony a nagyszülőknél. Viszitek a párotokat?

Figyelt kérdés

Anyámmal ma összevitatkoztunk, mert ő hallani sem akar róla, hogy a párom velünk jöjjön a nagyszüleimhez. Ők nem mondták, hogy nem jöhet, anyám utálja a páromat, de okot nem tud adni rá, hogy miért. Szombaton lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. Húsvétkor is lent volt velünk. Ismerik nagyszüleim, nyáron mentünk volna le hozzájuk pár napra, és amikor említettem h párom is jönne, akkor mondták h persze jöjjön csak. Aztán külföldi nyaralás miatt ez elmaradt, de lényegtelen. Szerintetek sem illő, hogy jönne? Vagy anyám azért csinálja ezt mert nem szereti? Amúgy ajándékot is venne mindenkinek a párom...ja és 25-én megyünk le mamáékhoz.

19/L, a párom 21 éves


2009. dec. 7. 19:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyszüleid nem kifogásolják,akkor mindenképpen vidd el.Anyukád is csak olyan vendég lesz ott,mint ti.A karácsony a szeretet ünnepe,ahol a családtagok együtt ünnepelnek.És a párod is családtag.
2009. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Hát mi 2 éve vagyunk együtt, de nem viszem. Sztem nem jó ötlet, de ezt magadnak kell eldönteni. Attól mert jóban vannak, kedvelik sztem nem feltétlenül kéne. Pedig az én páromat is kedvelik, de akkor sem. Ez a nap a szűk családé lesz, a párommal töltöm a többi napot.
2009. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Én mindig viszem mindenhová, ha esetleg még sem tud eljönni, akkor is kérdezik, hogy holvan?holvan?

Nem rég voltunk náluk szülinapozni, uncsim a 2 hetes barátját is vitte, és semmi baj nem volt belőle, szóval ez nagyon családfüggő...

Viszont ha én lennék te, akkor tuti vinném...

2009. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Ha a párod nem a szük család 2 év után akkor inkább hagyd el. Szerintem egy egészséges 2 éves kapcsolatban az emberek már családtagnak sámítják a másikat (legalább egymást a pároddal)

szerintem meg vigyed csak, nekem 17 évesen is eljött velem a nagyszüleimhez a párom. 21 évesen meg föleg. ilyenkor úgy is felteszik a kérdést mikor házasodtok össze stb...

szerintem anyukádnak nem tetszik és attól fél leégeti öt.

2009. dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Igen ez valóban család függő és hozzáállás kérdése.

A helyedben nem erőltetném a dolgokat.Lesz még alkalmatok együtt elmenni, talán nem az anyukádékkal együtt kellene mennetek.

2009. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is így gondolom, hogy családtag. Ha a férjem lesz, akkor se vigyem, mert "csak" a férjem? Na ne már...ennyi erővel akkor miért van ott anyám meg apám húgának a férje? Ők se vér szerinti családtagok...és szerintem ez azért van mert anyám minél kevesebbszer akarja látni a páromat. És ő nem tekinti családtagnak. Pedig párom már bejelentette apámnak is h meg szeretné kérni a kezem (ez meg is fog történni szombaton), de anyám akkor is bunkózott. Nem hogy örülne, hogy végre van egy rendes párom, eddig sose jött össze normális. Erre tessék...ezt kapom. :( Amúgy meg külön kocsival mennénk párommal, nem a szüleimmel.
2009. dec. 7. 20:08
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

24-én ő is,énis csak a szülőkkel,25-26 együtt,és egyik nap egyik,másik nap másik családdal...

jövöre remélhetőleg 24 együtt,addigra talán közös kuckó...

24 a szenteste,akkor mindenki "otthon"...


de nagyszüleidhez ha szeretnéd,vidd,bár én lehet beszolnék anyámnak,hogy ha nemtetszik,maradhat otthon....

22/L

2009. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk is hozzák a gyerekeink a barátjukat 25-26-án szerintem ezzel semmi gond nincs. Vidd nyugodtan.
2009. dec. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én mint vendég megyek majd el nagyszülőkhöz 25. Szerintem vidd el nyugottan ha a nagyszülők szeretik.Egyébként is ha Téged szeretnek elfogadják azt akit Te szeretsz.

2009. dec. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Beszélni fogok nagyszüleimmel, de ők tuti nem kifogásolják majd. Csak anyám ilyen...bezzeg ha volt barátomról lenne szó (akivel mellesleg 1 hónapig jártam, mert aztán visszament amerikába tanulni), őt szó nélkül vinnénk és elhalmozná anyám őt ajándékkal...mert még mostani párom előtt is mindig őt emlegette...tök gáz...
2009. dec. 7. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!