Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez így normális dolog? Vagy...

Ez így normális dolog? Vagy beigazolódott a gyanúm?

Figyelt kérdés
körülbelül 5-6 éves korom óta van velünk anyumnak a párja, mára már úgy is mondom másoknak hogy a nevelőapum. általában jó volt a viszonyunk, kisebb-nagyobb veszekedésekkel, rosszabb időszakokkal. viszont tudom hogy nagyon szeret. de sokszor, főleg olyan tizenéves koromban már kellemetlen volt, hogy pl mindig a fenekemet paskolta...olyankor mindig elhúzódtam. meg pl volt olyan tizen pár éves koromban hogy hotdogot ettem, és kicsit nagy volt benne a virsli,és azzal cukkolt hogy minthanem virslit hanem.....de mintha én nem is értettem volna, anyámnak poénkodott. na most vagyok 21 éves. ma volt itthon eyg buli, egyszer csak megölelt, de úgy jó hosszan, megint a fenekemeemet paskolta,és éreztem hogy közben felállt neki. ez most normális? úgy tekint rám mint a lányára? vagy lehet hogy vonzódik is? én mióta felnőttem, 15-16 éves korom óta próbálom kerülni a testkontektust mert mindig azt érzem hogy túl közel akar kerülni hozzám. pl van olyan is hogy amikor a kocsiban ülünk és beszél hozzám elég gyakran megfogja a combom belsejét...eléggéfent. Akárhogy is van, én szeretem őt, nagyon sokat törődött velem mindig, kis koromban apám helyett volt az apám,de mégis ezt évek óta nem tudom hova tenni. szerintetek?
2014. febr. 9. 00:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem mond meg neki, hogy téged zavarnak ezek a dolgok. Anyukádnak is szólj, ahogy olvastam (pl. a kocsi s eset) ez nem normális.
2014. febr. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%
Ugyan ilyenben még nem volt részem, de ez eléggé kellemetlen lehet. Nem hinném, hogy jó ötlet lenne-e anyukádnak így elmondani, mert akár nagy botrány is lehet belőle. Először kérdezz rá a "nevelőapádnál", óvatosan. És ha a beszélgetés után is azt látod, hogy vonzódik hozzád, akkor mond el anyukádnak... ha meg félreértetted, és a pasas mondja el anyukádnak a feltevésed az is kellemetlen lesz.
2014. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
anyunak nem akarom elmondani semmiféleképpen, elég jól megvannak. én meg már 1 éve nem is lakom otthon,szóval szerintem csak bajt kavarnék, másra nem lenne jó...csak hát bele gondolok,hogy elég mély nyomot hagytak bennem ezek a dolgok...:S
2014. febr. 9. 00:21
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Én sem tartom jónak mindenkinek szólni, de anyukádnak főleg nem! Ennek ellenére homályosítsd fel a nevelőapukád, hogy rá csupán eképpen tudsz tekinteni, ő is úgy kezeljen, hogy megmaradjon nevelőapukádnak!
2014. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Én azt mondanám, hogy szeret úgy mint egy családtagot, elvégre 16 éve nevel. Viszont most már nőként is felkelted a figyelmét. Én azt tanácsolnám, hogy ha legközelebb valami olyat tesz, ami miatt te zavarban érzed magad, mond meg neki kulturáltan, hogy szerinted ez nem fér bele egy apa-lánya kapcsolatba.
2014. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Van nő a világon, aki nem szeretné tudni, hogy a lányát fogdossa az élettársa..?
2014. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Jégtánc ***** válasza:
41%
Nem normális dolog,ezt szerintem te is tudod.Attól hogy ő (is) nevelt téged még nem jogosítja fel hogy fogdozzon,sem a múltban sem most felnőttként.nem is értem.Édesanyádnak sosem szóltál erről?
2014. febr. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
61%
Nem, ez egyáltalán nem normális dolog. Mindenképpen szóljál az anyukádnak, és beszélj erről a nevelőapáddal is. Ha én lennék az anyukád erről mindenképpen tudni akarnék, és azonnal elküldeném a páromat melegebb éghajlatra. Ez ugyanis tipikus szexuális zaklatás! Gyakrabban fordul elő, mint gondolnád, és legtöbbször az apa vagy valamelyik felnőtt férfirokon részéről. Hidd el, nincs olyan, hogy véletlen fogdos, meg paskol. Pontosan tudja, hogy ezek nem szabadna, ez kellemetlen, zavaró egy ilyen idős lánynak. Teljesen mindegy, hogy anyukáddal milyen viszonyban vannak, neki is jobb lesz, ha rájön, milyen emberrel él együtt.
2014. febr. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%

Még mindig az előző vagyok. Elképedtem a válaszokon! Mi az, hogy ne szóljon az anyukájának??? Meg az apjának is csak diszkréten, udvariasan. Ja, szegény elkövető, csak ki ne derüljön, ne legyen semmi következménye, mert hát az milyen...

Emberek! Ez egyértelműen szexuális zaklatás! Mi lesz, ha tovább fajul??? Magyarországon alsó hangon körülbelül a gyerekek 4 százalékát zaklatják szexuálisan vagy megerőszakolják. Ez rengeteg, az iskolában átlag minden osztályra jut egy! És az esetek 99 százaléka ki sem derül, pont az ilyen hozzáállás miatt!

2014. febr. 9. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
22%

istenem mi van akkor, hozzank tobb 10-20 al idosebb no jar, par ravert a seggemre, meg idosebb lany barat, anyos is... volt h gepen tanitottam vmit, ratette a labamra a kezet, vao...felallt..

jelentsem fel? ??

amugy meg mi van ha all neki?? pasi nem?

20f

2014. febr. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!