Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog, hogy az...

Normális dolog, hogy az édesanyám "eldugja" előlem az új párját?

Figyelt kérdés

9 éve váltak el a szüleim, azóta egyáltalán nem volt anyukámnak párja, csak pár netes randi. Most már vagy 1,5 hónapja találkozgat valakivel, akinek, még a keresztnevét sem hajlandó megmondani.

Hetente átlag 3-szor feljön hozzá az illető (én még anyuval élek), de akkor én nem lehetek otthon. Olyankor elküld, hogy a páromnál aludjak, vagy ha ő nem ér rá, akkor a nagyszülők is képes elküldeni ottaludni, csak, hogy édes kettesben legyenek.


Normális ez?


Mert engem kezd bosszantani, hogy csak úgy "kilöknek" ilyenkor a lakásból. Azéárt ez már nem az első pár randijuk, és ennyi idő után én is kiváncsi vagyok arra az emberre, meg szerintem őt is érdekelné, milyen a másik fél családja.


Bunkó leszek, ha legközelebb közlöm, hogy ugyan nem megyek otthonról sehova?


2013. okt. 7. 14:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

* nagyszülőkhöz


egyébként meg, amikor nekem lett barátnőm, akkor neki eszébe sem jutott volna otthonról elmenni, mikor felhoztam, bár, én nem is kértem volna ilyesmire.

2013. okt. 7. 14:06
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?


Lehet nem is előled dugdossa a pasit,hanem a pasi nem tudja hogy te vagy.

2013. okt. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ismered a párját, azért nem akarja bemutatni. Esetleg azt hazudta, hogy nincs gyereke.
2013. okt. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

26 éves vagyok, önálló keresettel, csak egyelőre otthon lakom, mert így gyűjtök a legkönnyebben saját lakásra. Tehát nem szándékozom hosszú távon is otthon lakni.

A korából adódóan is nehezen hitetné el, hogy nincsenek gyerekei. De nem is olyan személyiség, aki hazudna ilyemiről.

2013. okt. 7. 14:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet feszélyezné a tudat, hogy te a másik szobában vagy, amíg ők szeretkeznek.
2013. okt. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem akkor csinált ilyet anyám, amikor "szakítottak" a nevelőapámmal, aki el is költözött, aztán 1 évre rá összejöttek. Tudtuk a tesómmal, hogy van valaki, de nem mondott semmit.


Vagy tényleg a pasi nem tud rólad.

2013. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az első gondolatom, hogy valószínűleg édesapád az.
2013. okt. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem normális, hogy Anyukád ennyire titkolózik.

Talán Anyukád szégyenlős, mert mint írtad, 9 éve nincs párja.


Én a helyedben kinyomoznám, ki ő, bár nem értek egyet ezzel a módszerrel.

Legközelebb a ház környékén figyeld ki, ki megy hozzátok.

Bár ez sem jó ötlet. Ha komoly lesz a kapcsolatuk, akkor úgyis be fog neki mutatni.

2013. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is az volt az elso gondolatom, hogy ismered az illetot es edesanyad tudja, hogy nem tetszene neked, hogy pont vele van.
2013. okt. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

26 évesen éppen ideje, hogy felnőtt nőként viselkedj, és úgy értékeld édesanyád magánélethez való jogát is.


Itt az ideje, állj a magad lábára!

Költözz el szépen albérletbe.


Anyukádnak is csak egy élete van, joga van a magánélethez.


Ha majd úgy gondolja, hogy elég komollyá, elmélyültté vált a kapcsolata, akkor majd bemutatja neked.


Nincs jogod követelőzni, már nem vagy kislány, aki miatt fel kéne áldoznia az intim magánéletét. Nem tartozik neked beszámolni, de vélem, hogy egyáltalán nem ilyen éles a helyzet a szempontjából.

Szeretne élni, boldog lenni.

2013. okt. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!