Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum megígérta hogy hoz nekem...

Apum megígérta hogy hoz nekem haza egy piros sulistáskát. Nekem nagyon tetszik és kényelmes. De pont olyan mint a roma évfolyamtársamnak. A suliban kicikiztek érte páran. Az aumnak meg enmszeretnék fájdalmat okozni azzal hogy nem hordom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 15:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd egyedivé. Varrj rá valamit, tegyél rá kitűzőket vagy matricát, köss rá egy szép sálból masnit, vagy bármi... nagyon sokféleképpen egyedivé varázsolhatsz egy táskát
2014. febr. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

A felnőttéválás egyik fontos mérföldköve, amikor megtanulod vállalni az ízlésed, a stílusod, amikor megtanulsz nem foglalkozni a bunkó emberek beszólásaival, amikor megtanulod vállalni önmagad.


A történetedből annyi a lényeg, hogy kaptál egy szuper táskát! Örülj neki! Elég gyerekes dolog azért cikizni egy táskát, mert egy roma gyereknek is ilyen van, és elég gyerekes azért nem hordani egy ilyen klassz tákát, mert hű, mások mit szólnak majd.

2014. febr. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem hordjad nyugodtan az évfolyamtársaid is elfelejtik majd 1 hét után és nem beszélnek róla. Vagy szólj apukádnak hogy mégse olyan táskát szeretnél, szerintem nem fog érte megharagudni is jobb ha most szólsz neki minthogy megveszi de nem hordod.
2014. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Es kit erdekel, hogy kicikiznek emiatt? Irod, hogy kenyelmes, tetszik neked. Akkor meg ne hagyd, hogy az oromod elrobtsak olyanok, akiknek pont semmi koze nincs hozza.
2014. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Először is egyedivé teheted a táskát. Másodszor ha még mindig zavar, hogy cikiznek beszélj erről édesapáddal. Őt szereted, a táskát is, csak bántanak a többiek megjegyzései... szerintem apa meg fogja ezt érteni, ha őszintén beszélgetsz vele!
2014. febr. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nyugodtan mondd el apukádnak, hogy cikiznek, hátha beszél a tanárnővel, de amúgy meg a helyedben nem foglalkoznék az ilyenekkel. Ne süllyedj az ő szintjükre és ne miattuj nehord, hanem mutasd meg nekik, hogy márpedig azértis hordod, mert neked tetszik. Ha leperegnek rólad a sértések 2 hét után megunják a cikizést.
2014. febr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat kiróbálom azokat a mintákat is.
2014. febr. 11. 15:32
 8/14 anonim válasza:
Hanyadikos vagy, kedves kérdező? Ne foglalkozz vele, hogy mit mondanak a többiek, ez elég gyerekes viselkedés tőlük!!! Ne foglalkozz velük!
2014. febr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%
Na most büszke vagyok rátok a válaszaitok miatt!;)
2014. febr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!