Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apum megígérta hogy hoz nekem...

Apum megígérta hogy hoz nekem haza egy piros sulistáskát. Nekem nagyon tetszik és kényelmes. De pont olyan mint a roma évfolyamtársamnak. A suliban kicikiztek érte páran. Az aumnak meg enmszeretnék fájdalmat okozni azzal hogy nem hordom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vond le a kovetkeztetest... Neked tetszik a taska a roma gyereknek is... Ergo jo az izlese a gyereknek...
2014. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük, nem az a fontos, hogy másoknak mi tetszik.. Amúgy sem fognak sokáig cseszegetni miatta, főleg, ha látják, hogy téged nem érdekel az egész. Általánosban velem is történt egy hasonló eset, ugyan olyan pulcsim volt, mint az egyik fiú osztálytársamnak és hiába volt női pulóver, mégis én kaptam a megjegyzéseket, hogy férfi cuccokban járok.. ettől függetlenül meg sem fordult a fejemben, hogy nem hordjam.
2014. febr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hord buszken az osztalytarsaid meg nagyon ostobak ha egy taska miatt cikiznek.
2014. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Neked tetszik nem akkor meg mit foglalkozol mások véleményével nölj fel.
2014. febr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!