Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van szemelyisegzavaros ismeros...

Van szemelyisegzavaros ismerosotok csaladtagotok?

Figyelt kérdés
Hogyan viselkedik a hetkoznapokban?
2014. febr. 14. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

van


mint mások, csak ő paranoiás, üldözési mániája van a rossz napjain

ne nagyon érzi az érzelmi árnyalatokat..stb bonyolult..

néha mint egy gyerek 60 évesen, néha hisztis, néha meg mint valamizseni...

2014. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére csak volt. Egy ismerősöm. Skizofréniás lehetett nagy valószínűség szerint. Mindenféle téveszméi voltak, hogy őt figyelik, róla beszélnek, átkokat szórnak rá a környezetében lévő emberek, és magában beszélt, de úgy, hogy mintha egy másik ember jelen lenne, és válaszolgatott neki.
2014. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs,viszont én az vagyok,és nagyon furcsán viselkedek a hétköznapokban.Sőt,még hétvégén is.
2014. febr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van.

Keresztanyám, 30 éves. Úgy viselkedik mint egy gyerek, munka kerülő, ha főz, ahelyett, hogy közben mást csinálna, nézi hogy fől a paprikás, leves, vagy amit főz. Pénz éhes, nagyok az igényei, ha nem kapja meg amit akar, hisztizik.sokszor illetlen dolgokat csinál, mond. Magának való, meg még lehetne sorolni. Keresztapámmal él eggyütt, csodálom hogy a keresztapám elviseli. A valódi családtag a keresztapám, aki egyben nagy báttyám is.

2014. febr. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyu unokabátyjának a felesége skizofrén volt. Mikor "tiszta" volt, akkor teljesen tudatában volt a betegségének, teljesen objektíven látta a helyzetét. Egy ilyen tiszta pillanatában döntött úgy, hogy nem akar terhére lenni a családjának, és öngyilkos lett.
2014. febr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. Az egyik nagymamám. Ha megvannak a megfelelő gyógyszerei, akkor nincs gond vele, de néha napján gyönyörű tévképzetei vannak, kitalál dolgokat, és egy teljesen kerek történetben elő adja. A nyáron viszont volt egy jóval durvább eset, bekellett szállítani a kórházba. Mentem meglátogatni amikor is, elkezdett velem üvöltözni hogy takarodjak el onnan. Akkor azt hallucinálta be hogy én megöltem valakit, valakikkel az éjjel. Szerintem fel sem ismert.
2014. febr. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A nyáron elkezdtem ismerkedni egy nővel, aki olyanokat mondott,hogy őt figyelik,kémprogramot telepítettek a laptopjára,számot cserélt többször is a telóján (tényleg utolérhetetlen lett :) ),meg vegyem tudomásul,hogy ne írogassak névtelenül leveleket. Én egyszerű pasi vagyok,csak néztem ki a fejemből,ez hülye,ennek mi baja?! Aztán mondták a közös ismerősök,hogy kezd bekattanni vigyázzak,ki-be regisztrált s facera meg másokat is gyanúsított,szerencsére nem fordult komolyra a kapcsolatunk.
2014. febr. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aztán végül igaza lett a nőnek.

(NSA)

2014. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
oké,hogy figyelnek minket de nem ÉN kémkedek utána(és senki után sem) vagy egy harmadik személy max a skynet (bakker kezdek megmakkani én is)
2014. febr. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D ez kész 8-as.. de akkor azt mondjátok meg mi a kbség a személyiségzavar és a skizofrénia között, mert jóformán ugyanazt írjátok
2014. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!