Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan családtagotok...

Volt már olyan családtagotok v barátotok aki meglopott titeket? Nem gondolok nagy dolgokra akár egy toll v. Ilyesmi beteg az ilyen v. Direkt csinálja h. Mindig elvisz valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 22. 23:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem. Becsületes családban nevelkedtem.


Lehet beteg is, de lehet, hogy heccelni akar veled. Kérdezted róla? Szembesítetted a tettével?

2013. febr. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem mert piti dolgokat lop es hogy bizonyitsam rá?
2013. febr. 23. 00:17
 3/17 anonim ***** válasza:
Megtaláltad nála? Vagy a szobájában? Vagy úgy gondolod, hogy azt mondaná, hogy te raktad oda? Ha barát lenne ez a bizonyos személy, megszakítanám vele a kapcsolatot. Egy ilyen emberben nem lehet bízni.
2013. febr. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Vn ilyen tapazstalatom... Apróságokat vitt el, amit használni sem tudott. Valódi kleptománia volt... Ilyen is van.

Idős emberről van szó, ciki volt mindannyiunknak, de szerettük, próbáltuk kerülni a kínos szitukat...

2013. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alkesz unokatesom 1x ellopta a szobam polcarol az elozo nap keresett 100 euromat. Masnap elmentem hozza es megtalaltam nala, azota nem nagyon beszelek vele.
2013. febr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező, vagy direkt vagy nem... velem megesett, hogy tárgyaltam egy másik cég ügyvezetőjével egy szerződésről, majd otthon vettem észre, hogy a cigarettáját, az öngyujtóját és a tollát IS zsebre raktam... hááááát, alig éreztem kínosan magam... azután amikor 1 hét múlva aláírtuk a szerződést, elnézést kérve visszaadtam a dolgait persze... és hát megkérdeztem, miért nem szólt... azt mondta, kínos lett volna:) (így ia az volt - nekem)

Másik alkalommal a törzshelyünkön voltunk vacsizni, és otthon jutott eszembe, hogy elfelejtettem fizetni... kínos ... visszamentem rendezni a számlát, erre a tulaj közölte, hogy ugyan, ismerjük egymást régóta, ráért volna akkor is, amikor a legközelebb megyünk...

Pár hónapja meg az egyik ügyfelemnek a mobiltelefonját vittem haza, ugyanolyan volt mint az enyém, tehát elköszönéskor reflexesen zsebre raktam.

Szóval szerintem az ilyesmi többnyire pusztán arról szól, hogy az ember nem figyel oda, ennyi.

2013. febr. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Anya a tudtomon kìvul eltette magànak kb. 18 havi diàkhitelemet, ami màr a visszafizetésre volt félretéve, plusz 18. szuletésnapra kapott, elég sokat jelento aranyékszeremet zàlogosìtotta el, szintén a tudtomon kìvul.
2013. febr. 23. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Párom, nem kevéssel rövidített meg. Természetesen azóta ő már csak régi ex.
2013. febr. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Anyám velünk lakik, nem ad ide pénzt, mindent a testvéremnek ad, eltartatja magát, korábban a hitelbe sem adott semmit.


Most is mindent megvetet magának, de nem ad semmit, átlopja a tartalékait a testvéremnek.


Elfelejtett többször is aprót és nagyobb pénzeket is visszaadni, pl. visszajárót vmiből.

2013. febr. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hello! tesom (23 éves örökbefogadott) rendszeresen vette el a dolgaim pl toll játék auto stb és ha számonkértem neki állt feljebb...sajnos még nálunk de már zárom a szobám és utálom őt. üdv !
2013. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!