Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek karácsonyra...

Mit vennétek karácsonyra kevés pénzből 5 gyereknek?

Figyelt kérdés
Testvéreim gyerekei.két 12 éves fiú,3 leányka:4,9 és 16 évesek.
2009. dec. 9. 07:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%

gyerekeknek, (kis)kamaszoknak való emberi testtel kapcsolatos könyvet, amelyben megemlítik a fogamzásgátlást is, hátha ragad rájuk valami.

bocs, nem tudtam kihagyni!

2009. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
19%
Első, jogos. ;)
2009. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
kösz! :)
2009. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%

Társasjátékot. Azzal mindegyik tud játszani.

A kicsiket majd a nagyok megtanitják a szabályokra.

2009. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%

Nem írtad, mennyi az a kevés pénz. Kb.2000,-Ft/gyerekben gondolodtam:


- Sapka-sál-kesztyű szett mutliknál kb.1700-2000 Ft és mindegyiknek gyereknek belehímezném a monogramját.

- Nem tudom hol laksz, de mostanában rengeteg szebbnél szebb könyvet 40-50,sőt több %-kal leértékelve árulnak a könyvesboltokban. Minden korosztálynak találsz. Ha ilyen nincs a közeletekben, rendelhetsz neten is, pl. bookline.hu, de mások is vannak. Ha jól emlékszem, 10e.fölött ingyen viszik házhoz. 5 gyereknél össze is jön.

- Nagylány körömlakkot, sminkkészletet, vagy illatszercsomagot (tusfürdő, testápoló, sampon) a 4 és 9 évesek mesefigurás ceruzákat vagy csilivili tollas, bojtos, gyöngyös stb. ceruzákat, tollakat, vagy mesefigurás habfürdőt + csillagos fogkrémet, kádfestő fürdőhabot, stb. a két fiú pedig esetleg ugyanígy illatszercsomagot "pasis" illatban, ébresztőórát (digitális, 990,-Ft pl. az aldiban).

Remélem, találsz közte valamit, ami megtetszik!

2009. dec. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Könyv, társasjáték, nagy doboz lego.
2009. dec. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

Én is vagy társasjátékot, vagy könyvet vennék.


Első és második: Miért probléma az, ha valakinek 5 gyereke van? Fogadjunk, hogy nektek meg max. 1. Mondjuk az is túl sok...

2009. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
71%
Meg ha nem zavar titeket, úgy írta, hogy "testvérI gyerekei".
2009. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
65%

Közösen:társas,egy kg gipsz+festékek,mágnes,forma(hobbibolt)/megvan a házi gipszkiöntő féláron,mint a bolti,kártyajáték.

Plussz mindenkinek egy személyes apróság,a kislánynak egy uzsonnástáska,rongybaba,a meglévő babáknak ruhák(ezeket megvarhatod magad is),középsőnek könyv,kézműves dolgok stb(az én lányom ennyi idősen szülinapjára cikk-cakk ollókat kért,(egy csomagban van 10 féle)nagylánynak kozmetikum,vagy valami a hobbijához kapcsolatos.

Fiúnak könyv,vagy ha sportol valami kiegészítő ahhoz.

2009. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%

Szia 14/L-vagyok és van pár ötletem.

Én imádok olvasni. Ha ezzel a 16 éves lány is így van akkor az Evermore című könyvet ajánlom. Egyszerűen fantasztikus könyv : ) [link]

Vagy a kedvenc parfümöm, aminek tényleg angyon jó és tartós illata van az a Playboy pink.


Minden korosztálynak tudom ajánlani a ruhát. egy szép felső, egy jó ing, vagy valami találó kiegészítő...

A 4 éves lánynak valami aranyos plüss (esetleg a kedvenc állata)

A fiúnak?! Háát.... attol függ hogy mit szeret. Az én unokaöcsém 11 éves és imádja az akciófigurákat.. Pl Bionicle.

A 9 évesnak Hannah montana kártya: [link]

Szerintem ennek örülne, és akkor még tudsz mellé neki venni valami apróságot, mivel a kártya nem drága.

Ja a 4 évesnak van még egy ötletem. Anyukám legjobb barátnőjének a lánya 3 éves és imádja a hercegnős, barbies és Polly Pucketos dolgokat. Szerintem ennek örülne: [link]


Remélem tudtam segíteni.

De amúgy egy közös társas is jó ötlet.

Pl a Spongya bob monopoly

sponge bob monopoly

Elég drága, de ha mnd az 5 gyeekre rászámolod a 2000Ft-ot ugyan ott tartasz.

Remélem tudtam segíteni

2009. dec. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!