Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötletek kellenének hogy mit...

Ötletek kellenének hogy mit lehet adni karácsonyra egy 7 és egy 12 éves gyereknek. Szerintetek? Nekem semmi ötletem sincs :S

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

7 évesnek játék bolt. Megmondod a korát és nemét, és minden árkategóriában kaphatsz.

12 évesnek nehezebb, talán kérdezd meg mire vágyik. Lehet még játék, de lehet már könyv és ruha is.

2009. dec. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
üvegfesték :)
2009. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az edigi válaszokat, jöhetnek még
2009. dec. 13. 00:00
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 12 éves vagyok, és hát a szüleimtől közösen kapok egy digitális fényképezőgépet, amibe beleadok még egy tényleg minimális összeget.

Em., 7 évesnek, ha lány: Barbie baba, Bratz baba, Babaház, babaruhák, bababútorok, Chou-chou vagy Baby Born, vagy Baby Anabell baba.... hát nem tom... én 7 évesen ezekkel jól elszórakoztam. :D

ha fiú: akkor távirányítós autó, játékfarm, legó


A 12 évesek ilyenekkel nem szórakoznak már el, szóval ha te vagy az anyja/apja vagy nagyobb összeget költené rá, akkor, ha lány: DivatSuli PC [én nagyon szeretem],Sims 3 PC, ezüst/arany nyaklán/karkötő/gyűrű, mobiltelefon, digitális fényképezőgép, hajvasaló [ha szeretné hogy egyenes/ebb legyen a haja], hajsütővas [ha szeretné, hogy hullámosabb/göndörebb legyen a haja], Avontól vagy Oriflemtől smink, egy sztárnak a parfüme [pl. Hannah Montana, Naomi Campbell, Olsen ikrek, stb...], nintendo ds light, psp, play station [a 2-eset elég olcsón meglehet venni], nintendo wii,xbox-ezeket vaterán, teszveszen meglehet venni, akár újat, akár hasznosat, olcsóbbért.

Ha fiú: autós/kamionos PC, Lövöldözős PC, nintendo ds light, psp, play station, xbox, ezekhez játékok, dvd lejátszó - utolsó kettőt lányhoz is :)

Ha csak ismerős/rokon gyereke: könyv, film, iskolai tanszerek, bombon- ezeknek lány, fiú örül egyaránt.


Remélem segíthettem! :)


12/L

2009. dec. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Oriflem helyett Oriflame-t akartam.
2009. dec. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindkető fiú :) és köszi a segítséget, az autók, meg a pc-k nálunk is szóbajöttek :D /én meg sajnos a nővére vagyok mindkettőnek xD /
2009. dec. 23. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!