Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek karácsonyra...

Mit vennétek karácsonyra kevés pénzből 5 gyereknek?

Figyelt kérdés
Testvéreim gyerekei.két 12 éves fiú,3 leányka:4,9 és 16 évesek.
2009. dec. 9. 07:23
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi,8.42.Igen mindegyik tesómnál egy gyerek van.Mindenkinek köszi,h válaszolt.
2009. dec. 9. 08:52
 12/17 anonim ***** válasza:
89%
Mit jelent a kevés pénz??A 16 éves lánynak valami neki való könyvet,a 4 évesnek gyurmát,babát,esetleg szinezni,9 évesnek már dilemma.....valami mondókás könyvet,12 éves fiúnak fogalmam sincsen.Miért nem beszélsz a testvéreddel......Ö biztosan adna tanácsot ami nem drága de a gyerekek is örülnek.Nálunk ez úgy megy.....
2009. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A társasjátékot én is jó ötletnek tartom. Vehetsz egyetlen egyet, de valami minőségibbet, szórakoztatóbbat, ami minden korosztálynak megfelel, így 5-8.000 Ft-ból megajándékoztad az összes gyerkőcöt.

Én pl. az UNO kártyát is szeretem, régen mindig azzal kártyáztunk az osztálytársaimmal a szünetekben. 2.000 Ft-ért lehet kapni egy paklit. (De én 300-ért vettem tavaly egy kevésbé minőségi anyagból készült paklit. Lehet, hogy hamarabb elhasználódik, de ugyanazt nyújtja, mint a 2.000 Ft-os.)

Lehet még pl a fiúknak focilabdát, kosárlabdát, darts készletet (csak azt az egyszerűbb és veszélytelenebb fajtát), van még ez az új hóbort: fingerboard (ujjgördeszka!!!). Minden tizenegy-két éves fiú ezzel játszik mostanában. (pár száztól többezer Ft-ig lehet kapni)

A legnagyobb lánynak én is "cicomaszert" adnék (sminkkészlet, manikűrkészlet, hajformázó készlet, körömlakkok, parfüm, stb)

A legkisebbnek valamilyen egyszerűbb kirakót.

(Ilyesmit)

[link]

A 9 évesnek pedig gyöngyfűző készlet, hajcsat készlet, valami komolyabb puzzle, stb


Remélem, tudtam segíteni valamennyit!

2009. dec. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Több testvére van és mindegyiknél van gyerek! Közös ajándék nem jó.
2009. dec. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

én pl. csináltam házilag cd-t: összeválogattam zenéket. tudom, hogy nem elegáns, de egy gyereknek így is lehet örömet okozni.

vagy: vehetnél mozijegyet is, vagy olyan videót, amit akárki meg tud nézni.

2009. dec. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én valami felejthetetlen közös élményt vennék nekik, elvinném őket valahová.
2009. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi,Testvéreim azért nem kérdem,mert megtiltották,hogy a GYES-ből vásároljak.
2009. dec. 9. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!