Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy működik ez a kapcsolatodb...

Hogy működik ez a kapcsolatodban, házasságodban? Hogy reagálnál?

Figyelt kérdés
A vőlegényem 36, én 27. Hetente kétszer hajnalban jön haza, a barátaival iszogat (nincs harmadik a képben). Én is szeretek néha kimozdulni, de nekem ez túl sok. Ebből állandóan viták vannak, újra és újra kiakadok ettől. Nem viselkedik zavaróan ilyenkor, csak úgy gondolom, hogy ezen túl kellene már lendülni. Másnál hogy működik ez, zavarna ha a másik ezt csinálná vagy én reagálom túl és elfogadható dolog?
2014. febr. 15. 19:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
13%
Megnyugodhatsz: van 3. Még ha te nem is akarod észre venni.
2014. febr. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nincs. Néha vele megyek én is. Nem tartok megcsalástól.
2014. febr. 15. 19:16
 3/22 anonim ***** válasza:
58%

Hát az én férjem huszonévesen is mehetett volna a haverokkal,de nélkülem nem ment soha,inkább a haverokat hozta haza,azt a kis eszem -iszomot,meg kibírtam hetente.

36-évesen már kicsit fura ez ,de ti éltek együtt,ti tudjátok mibe állapodtatok meg.

Viszont te 27-évesen még bulizhatnál ezerrel.

2014. febr. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Engem is zavarna, ha hétköznap hetente ez 2x is előfordul.

Hogy megy így dolgozni? :)

2014. febr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nekem az a fura, hogy ez így meg van tervezve, hogy minden héten 2 nap. És pont mindig akkor van kedve elmenni?

Mi is harmincasok vagyunk, eljárunk időnként együtt is, külön-külön is a barátainkkal szórakozni, kikapcsolódni. De nincs így betervezve, hogy minden héten 2x. Eleve nem lenne kedvem minden héten mindig pont ugyanakkor bulizni.

2014. febr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen, bár van hogy egy héten háromszor megy, van hogy egyszer sem, elég random az. Általában hívnak engem is (párom haverjai és azok barátnői), de nekem egyszerűen nincs ennyiszer kedvem és a csapat női tagjainak sem, tehát többnyire a lányok otthon maradnak. Olyan is előfordult, hogy amíg a srácok dorbézoltak, mi páran tartottunk csajos estét, de arra sincs ennyiszer igény.

Engem zavar, pláne ha a párom kicsit többet iszik a kelletenél. Hetente, vagy két hetente egy nem zavarna, de amikor már a héten harmadszorra megy el, az igen... Mi huszonévesek vagyok, bízom benne, hogy kinövi.

2014. febr. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Én 19 vagyok, barátom 23. Nekem az is sok, ha péntek-szombaton is bulizni megy. Nem az, hogy nem fér bele, csak nem tudom megérteni, persze nem fogom vissza.

De ezt nem tűrném el. Egyrészt már az, hogy hétköznap iszik, nálam válóok, apám alkoholista, ő is így kezdte, nekem erre nincs szükségem, és most nem a meccs alatt elszürcsölt 1 (EGY) darab sörről beszélek. Szóval nekem ez sok lenne, és nem viselném el, főleg nem egy 36 éves felnőtt férfitól, mert ő már tuti nem növi ki.

2014. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nalunk senki nem megy sehova, föleg nem ejszaka, tehat nincs gond.

En nem toleralnam sem az iszogatast, sem az ejszakazast.

2014. febr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből nincs gond, heti 1x-szer kimozdul ennyi, jókedvű lesz becsiccsentve , nincs vele bajom, egész héten dolgozik, én is de nekem elég egy kád víz meg egy kis egyedüllét. Nincs értelme vitázni meg tiltani, akkor keres mást aki nem házisárkány.
2014. febr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem értem mi a probléma ebben. Szerintem csak felesleges feszültséget generálsz ezekkel a vitákkal. Egyszer megfogja unni... Pl. nekem is szükségem van legalább a heti 1x kimozdulásra, a barátnőm akar akkor jön, ha nem, akkor otthon marad.
2014. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!