Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családon belül mik a szokások...

Családon belül mik a szokások nálatok ajándékozáskor?

Figyelt kérdés
Minden családtag külön vesz ajándékot az ünnepeltnek? Vagy együtt közössen? Esetleg egy nagy ajándékot adtok, vagy sok kis aprót? És az sem utolsó hogy nélkülözhetetlen dolgokat szoktatok adni az ünnepeltnek, vagy bóvlit (itt érsd úgy hogy szórakozáshoz van, díszek)?
2009. dec. 9. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mindet variáljuk. Mikor hogy.
2009. dec. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szüleimnél karácsonyozunk. Csak a kicsi gyerekeket és a szüleinket szoktuk megajándékozni, pár éve már.
2009. dec. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi eddig mindig(24-én),meghívtuk a papát,csak sajnoss augusztuban meghalt:(

így 23-án elmegyünk Bécsbe(adventi vásár),24-én anyával,és apával karácsonyozunk:apával közösen veszünk vmit anyunak,apunak meg anyával közösen,nekem meg a szüleim vesznek vmit közösen(amíg a papa élt addig neki is vettünk vmi könyvet,vagy bonbont stb.), a többi csaláttagnak(uncsitesók,rokonok) meg könyvet,szintén csokifélét,vagy a kicsiknek játékokat...akik meg külföldön élnek(olyan sok van) azoknak meg általában küldünk képeslapot....

2-én elmegyünk minden évben anya munkatársaihoz ebédelni....az "apának" tavaly nemtommit vettünk,az "anyának" meg vmi konyhai eszközt, a "fiúnak"

meg parfümoöt(elég drágát :/ )


nah ez nem-igen való a kérdésedhez,de gndoltam leírom mi h karácsonyozunk


mindenkinek BOLDOG KARÁCSONYT, ÉS BOLDOGSÁGBAN DAGADÓ ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!plusz a szokásos B.Ú.É.K.-et

na meg azt hogy legyen eggyütt a családotok békességben, szeretetben a Szentestén:)

2009. dec. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*25-én
2009. dec. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

mi lassan már ott tartunk hogy mindenki engem küld el azért hogy vegyek magamnak valamit, és akkor majd lepődjek meg.. na ebből elegem lett, mert hiányolom a meglepetést, és azt hogy személyes legyen az ajándék (egyedül szüleimnél mentem bele mert a motorosnadrágot fel kellett próbálnom hogy jó legyen :)) én viszont igyekszem minnél ötletesebb, humorosabb (ámde olcsó és hasznos) dolgokat venni, több kevesebb sikerrel ;)

nálunk is vegyesen van az ajándékozás. pl dédmamámnak az egész család közösen vett ajándékot, van hogy 1 ajándékot adunk egy párosnak (mamám+papám) de van hogy egyesével. az ajándék típusa is változó, van hogy csak egy dísz, van hogy ruha, parfüm stb.

2009. dec. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!