Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallálnátok? Velemeny? Ti...

Bevallálnátok? Velemeny? Ti hogy gondoljatok/gondolkodtok? Kivancsi vagyok mások hogy gondolják ezt?

Figyelt kérdés

A lány gyereket vár. Regen suliba sem akart mar jarni emiatt tobbszor is ossze veszet a sraccal, mert gyereket akart. Alberletbe akart menni ugy h ő semmit nm adott volna bele(a lany)rezsi..stb)


A srac nem megy vissza hozzá és a nevére sem akarja venni.


Viszont en ugy gondolom igy nm lehet gyereket beválalni ugy h se jovedelme se a suli nincs befejzve. Nincs tapasztalata. Ugy gondolom igy nehezebb lesz munkat keresni e baba utan.


Mielott barki letamadna tudom h semmi kozom hozza es a kornyezetemben van ilyen. Csak nekem nem fér bele a fejembe hogy lehet igy bele vagni!?.


2014. febr. 16. 17:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

A lány azt hitte, ha gyereket vár, majd jól eltartják egész életében. De nem jött neki össze. Jobb lenne, ha nem tartaná meg a gyereket, mert úgyis csak vele fog kicseszni, meg persze az apával. Ha tudna is munkát találni, keresni nem fog, legalábbis ha nem változtat a hozzáállásán.

Ne foglalkozz vele, nem érdemli meg.

2014. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
buta. ennyi az egészre a magyarázat. az ilyenen nem lehet segíteni.
2014. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
En szerintem sokat számit az is h anyuka h nevelte a gyerekét.
2014. febr. 16. 17:33
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Ismerek ilyet a környezetemből.A családfelügyelet elvette tőlük a gyereket.
2014. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
97%

Vannak emberek akiknek molylepkefing agyuk van, és képesek egy kis lényt is nyomorba taszítani csak azért, hogy ne kelljen se tanulni, se dolgozni.

Az ilyen élőlényeknek hiába is magyaráznád, hogy nem helyes amit tesz. Ezekre mondom én, hogy bár sajnálom a picit, de a lepkefingagyú meg is érdemli a savanyú sorsát.

2014. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A gyereket nm veteti el mar nm is tudja hamarosan szülni.
2014. febr. 16. 17:36
 7/21 anonim ***** válasza:
96%
Buta és felelőtlen másrészt meg a gyerek jó kifogás arra ,hogy ne keljen dolgoznia és tanulnia.
2014. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
94%
Nagy felelőtlenség. Egy gyereknek nem elég ha szeretik, megvannak az alap szükségletei, és bizony a családi és a gyes nem igazán futja. Hány éves a lány, aki gyereket vár? Manapság egyre többen szeretnének gyereket, egyre fiatalabbon, és nulla háttérre :(
2014. febr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos gyerek csináláshoz nem kell ész.
2014. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

21 eves

szerintem marhara nm tudja mi az h feleloseg.

2014. febr. 16. 17:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!