Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallálnátok? Velemeny? Ti...

Bevallálnátok? Velemeny? Ti hogy gondoljatok/gondolkodtok? Kivancsi vagyok mások hogy gondolják ezt?

Figyelt kérdés

A lány gyereket vár. Regen suliba sem akart mar jarni emiatt tobbszor is ossze veszet a sraccal, mert gyereket akart. Alberletbe akart menni ugy h ő semmit nm adott volna bele(a lany)rezsi..stb)


A srac nem megy vissza hozzá és a nevére sem akarja venni.


Viszont en ugy gondolom igy nm lehet gyereket beválalni ugy h se jovedelme se a suli nincs befejzve. Nincs tapasztalata. Ugy gondolom igy nehezebb lesz munkat keresni e baba utan.


Mielott barki letamadna tudom h semmi kozom hozza es a kornyezetemben van ilyen. Csak nekem nem fér bele a fejembe hogy lehet igy bele vagni!?.


2014. febr. 16. 17:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

16-17evesen is terhes volt akkor is meg akarta tartani(mas pasitol) de a baba nm maradt meg elvetelt.


Tudom h csunyanak es gonoszsag amit most irok de jobb volt ugy mert sztem egy 16eves lanyka ne a dugason jarjon az esze meg gyerek szulesen hanem tanuljon.

Nm tudon h miert ilyen keson kezdte el de nm is erdekel. Eleg gaz h no letere megbukik a gimibe.

En a szuleim elott stegyelnem magam meg az h se munka se iskola es jon gyerek. Engem tuti paros labbal rugtak volna ki a hazbol a szuleim.

DE hat mindenki maskepp gondolkodik maskepp vn felnevelve.


Tudjak buszke vagyok arra h tizenevesen nm ivason,szexen jart az agyam.

17evesen volt meg az elso csok 18evesen volt az elso fium.

TIdjatok ha lany szuletik a csaladba jobban vigyaznak ra, fegyelmezik es leulnek elbeszelgetni vele mit lehet mit nm es h milyen kovetkezmenyek vannak.

Most vagyok 26eves es most keszultem fel arra h gyereket valaljak van hazam vn munkam :)

2014. febr. 17. 06:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!