Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallálnátok? Velemeny? Ti...

Bevallálnátok? Velemeny? Ti hogy gondoljatok/gondolkodtok? Kivancsi vagyok mások hogy gondolják ezt?

Figyelt kérdés

A lány gyereket vár. Regen suliba sem akart mar jarni emiatt tobbszor is ossze veszet a sraccal, mert gyereket akart. Alberletbe akart menni ugy h ő semmit nm adott volna bele(a lany)rezsi..stb)


A srac nem megy vissza hozzá és a nevére sem akarja venni.


Viszont en ugy gondolom igy nm lehet gyereket beválalni ugy h se jovedelme se a suli nincs befejzve. Nincs tapasztalata. Ugy gondolom igy nehezebb lesz munkat keresni e baba utan.


Mielott barki letamadna tudom h semmi kozom hozza es a kornyezetemben van ilyen. Csak nekem nem fér bele a fejembe hogy lehet igy bele vagni!?.


2014. febr. 16. 17:29
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Szakmaja sincs az erettsegit nm is tudom h fogja megcsinalni mar ha egyaltalan akarja e

Nm is erdekel csak a GYEREKET FOGOM BAGYON SAJNALNI :(

2014. febr. 16. 17:52
 12/21 anonim ***** válasza:
86%
miért nem védekezett a férfi?
2014. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Mert azt hitte nm lesz terhes es h mennyire kivanta :( :(

Hat teljesen fel voltam haborodva :(

Mondtam neki h ha vmit az ember nem (pl gyereket) akkor azert teszek vmit h ne tortenjen meg. Leszidtam nagyon.

De ő is tudja es mindenki mas h ezt nm lehet vissza forditani.

2014. febr. 16. 18:05
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a lány? Én ismerek több ilyet is, általában azt mondanám róluk, hogy a gyerek miatt összekapták magukat, mivel nem számíthattak sok segítségre. Nem túl jó állásban vannak, de eltartják magukat úgy ahogy, a gyerekkel együtt és várnak egy gazdag férjre, na ez általában nem jön össze, tanulást nem fejezte be egyik sem, vagyis befejezték, de papír nélkül, jó esetben érettségijük van, de inkább 8 ált. a jellemző (ismerősöm tesója 16 évesen szült, naná, hogy nem lett érettségije) és persze van néhány szorgalmas és szerencsés kivétel. Szerintem aki nem szedi össze magától, attól elveszik a gyereket. Egyébként talál munkát 8 általánossal is, csak az annyira szar munka és annyira keveset fizetnek érte, hogy örülhet ha az albérlet és a rezsi összejön belőle. Éppen ezért akiket én ismerek szinte mind a szüleiknél laknak, vagy sikerült fogniuk egy pasit, akihez odaköltözhettek.
2014. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
21 éves azért annyira nem fiatal, az érettséginek már meg kellene lennie 3 éve, úgy hogy itt mással is volt gond.
2014. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már a srác is hiába tiltakozik, nem veszi a nevére??? Ez nem választás kérdése. Ha nagyon ellenkezik csináltatnak apaságit, még annak a költségét is fizetheti ha ő az apa, meg aztán a gyerektartást. Előbb kellett volna gondolkodnia. A csajról is megvan a véleményem persze, de azt már mindenki leírta előttem.
2014. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 20 éven felül a lányoknak van már egy konrkté elképzelséük (tisztelet a kivételeknek, mert mindig van).

Figyelj, én úgy gondolom ebből a szituból lírva hogy a dolog mögött más van. 3 évig nem érettségizett le, ezek után sem fog.

Azt is figyelembe kell venned hogy milyen a vizonyuk a fiúval (sokat veszeedtek a csaj nagyon ragaszkodó-e stb), mert általában a gyereket úgy fogják fel bizonyos esetekben hogy összeköti a két félt... Lehet a csaj is nagyon ragaszkodott a fiúhoz és így akarta mondjuk magához láncolni... -de ez csak egy feltevés.

DE lehet az is hogy nagyon érzi magában az anyai ösztönöket. Van akinél nagyon hamar mutatkozik, és ISMEREK olyan szülőt aki 18 évesen szülte az első lányát, de le a kalappal az anya előtt minden téren (nevelés meg végképp)-és 18 évese nevelt egy gyereket !!!!

De jelenleg én is ismerek egy szintén fiatal anyukát, osztálytársnőm, 18 éves idén júliusban fog szülni. Sosem védekeztek barátjával, de a barátja nagyon örült a hírnek hogy erhes lett a csaj. Személy szerint én inkább védekezek, bár úgy érzem én is jó szülő lennék, de nem a jelenben, én még várok vele inkább jó pár évet.

Pl osztálytáérsnőmet a barátja fogja eltartani, szintén nem csinálja meg az érettségit, a dolgozásról is elég furcsa véleménye van (biztos egy ideig munkakerülő lesz)-ezzel nem tudok már semmiképp sem egyetérteni !!! Akárhogy is számolom/számoljuk egy munkás fizetlsből nem jön ki egy albérlet+két felnőtt+gyerek fentartása... és akkor még szórakozást meg utazás bele se számoltam... Jó hogy ott a szülők, de én nem szeretném hogy ők tartssanak el életem végéig...

2014. febr. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Na azért olyan is van, aki később érettségizik le, pl. én is, most már egyetemi diplomám is van, pedig 22 évesen érettségiztem esti gimiben, szóval, nem kell rögtön azt gondolni, hogy képtelenség pár év múlva leérettségizni.
2014. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Leirom meg egyszer 21 eves a csaj!!


A srac dns vizsgalatott akar szal ez mar el vn intezve addig nm fizet semmit es nm kovetelhet semmit a csaj.


A csaj egy evet bukott.

A csaj ketszer dobta es allandoan veszekedtek mert ugy ugralt a srac ahogy a csaj futyult. Mert babat akart es alberletbe akart menni ugy h a srac mibdent fizessen.

A srac anyukaja is kerlelte h vegezze el a sulit ez az egy eve vn es keressen munkat utana valaljon babat.

De hat a csajnak egyik fulen be a masikon ki .

2014. febr. 16. 21:58
 20/21 A kérdező kommentje:
Vagyis nm ugy ugralt a srac ahogy a csaj futyult.
2014. febr. 16. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!