Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a páromnak karira?...

Mit vegyek a páromnak karira? Max.200-250ezret tudok rászánni.

Figyelt kérdés

Gondoltam egy crossmotorra mert azt már ilyen kategóriában is lehet venni de ha már crossmotor akkor lehet többet kéne áldozni rá..de amíg nem kapom meg a prémiumot addig nem akarnám megvenni, azt meg lehet csak januárban utalják ki.

Az a baj hogy mindene megvan, hd tévé, laptop, pc, gps, (imádja a kütyüket)wellnesst nem szereti, külföldi utat meg kapott tőlem idén már szülinapjára, tehát az is kilőve.

Egyedi ajándék kéne de nagyon nehéz :S az igazán nagy dolgokra meg nem elég pár százezer forint sajnos :(

Várom a tippeket!!


2009. dec. 9. 22:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/95 anonim válasza:
73%
ó de sajnállak hogy csak ennyi pénzed van... szegénykém... :'( mindjárt sírok. Ennyi pénzből egy családnak belehet karácsonyra vásárolni meg még a rezsit is kifutná!
2009. dec. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/95 A kérdező kommentje:
És akkor mi van? 600 forintból meg már literes fagyit tudok venni. És akkor? Most ez hogy jön a kérdésemhez??
2009. dec. 9. 22:14
 3/95 anonim ***** válasza:
73%
szanalom :D énis megdugnalak parszor akarmien rusnya lehecc
2009. dec. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/95 anonim ***** válasza:
88%
Bérelj fel valakit, aki kitalálja helyetted...
2009. dec. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/95 A kérdező kommentje:
Most mindenkit utálni kell akinek van pénze vagy mi van? Akkor ti ismeretségeket is így szelektáltok, hogy ennek szép ruhája van leköpjük, az meg szakadt rongyba jár szeressük? Érdekesek vagytok. Vagy csak irigyek? Csak nem értem miért, mire. Én senkire nem vagyok irigy a világon se mert ordenáré tulajdonság.
2009. dec. 9. 22:19
 6/95 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem ennyi pénzből már bőven lehet jó ajándékot venni. Pl.: ha szereti az ékszerket akkor arany karlánc, vagy nyaklánc, vagy adhatsz neki élményt, versenyautót, vagy motort vezethez versenypályán. Videocamera, ha jó minőségűt veszel hosszú évekig kiszolgál titeket. Majd ha még eszembe jut valami irok! :)
2009. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/95 anonim ***** válasza:
86%
Sajnállak tényleg!nekem igaz nincs pénzem, nem tudok se a páromnak se a kislányának pénzbeni ajándékot venni, viszont én a világ legcsodálatosabb ajándékát kapom mégis: a szeretetüket!És nemsokára a közös családot.Te meg mit vegyél neki, nincs szüksége semmire nem, hát akkor semmit sem.A szeretethez pénz nem kell.
2009. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/95 anonim ***** válasza:
81%
Hát nekem is kéne egy HD TV!
2009. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/95 anonim ***** válasza:
83%
hidd el az igazán nagy dolgokra elég 4-5 ezer forint. persze az észt és a kreativitást nem pénzért adják...
2009. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/95 anonim ***** válasza:
45%
22.20-as vagyok, és mint látod ilyen a magyar mentalitás... az emberek irigyek!!!
2009. dec. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!