Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudjuk utálni,...

Miért nem tudjuk utálni, pokolba kívánni azt az embert aki megbántott minket? Aki csalódást okozott nekünk?

Figyelt kérdés

A történet lényege röviden, hogy a párommal 2 hónapig jártunk, de hétvégén szakítottunk, egyéb dolgok miatt, ez elég hosszú sztori és elég összetett, megvolt az a bizonyos szó kimondása, szeretlek!

Tegnap megkérdezte miért nem utálom őt? Miért nem kívánom a pokolba?

És ezt én magam sem tudom.... Ezt nevezik igaz szerelemnek?

Mit gondoltok erről?



2014. febr. 19. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Engem az exem sokszor megalázott, nevetségessé tett mások előtt, sőt, meg is ütött. Mégsem haragudtam rá soha, mégsem utálom.

Természetesen megszakítottam vele minden kapcsolatot, de nem dühből, nem azért, mert nem szeretem, hanem mert tudom, hogy vannak dolgok, amiket egyszerűen nem nézhetek el. Ha szeretünk valakit, feltétel nélkül szeretjük, ez ilyen dolog. De nem szabad mindent eltűrni, szerelem, szeretet ide vagy oda.

2014. febr. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem, igaz szerelem esetén nem szakítanak a felek csak úgy...

Mindenesetre nekem 20 év kellett, hogy végleg lemondjak az apámról, és tudjam "gyűlölni", hogy ne hiányozzon, szóval nincs semmi meglepő abban, ha te két hónap után nem utálod az exed. Pokolba kívánni egymást elég primitív lenne, nyomós ok nélkül.

2014. febr. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Itt az a probléma, hogy nem tudta még teljes mértékben lezárni a múltját.

Most is szeretjük egymást, vannak üzenet váltások, olyan vonzalom van köztünk amit még soha nem éltem át ennyire intenzíven, de amíg nem rendezi a saját életét el addig engem sem akar bántani a saját hülyeségei miatt!

2014. febr. 19. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:
2 teljes hónap után igaz szerelem, meg önfeláldozásból szakítás... könnyem kicsordul. Nagy dolgok ezek így 13 évesen.
2014. febr. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!