Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton csalódást okozok a...

Folyton csalódást okozok a szüleimnek a szerencsétlenkedésemmel, mi legyen?

Figyelt kérdés
Nincs felelősségtudatom, figyelmetlen vagyok, és emellett ügyetlen is, mindent tönkreteszek, számítógép billentyűjét örökre tönkrevágtam, folyton török el dolgokat, mindig bajba kerülök. :/ Tegnap volt a csúcs, amikor is majnem leégettem a házat. :( 16 éves vagyok, és próbálok ügyelni arra, hogy ne tegyek tönkre semmit, de nem sikerül. Ma is egy hajszálon múlt, hogy nem vertem le a falon lévő képet, és nem tört szilánkokra az üveg. Mit lehet tenni ez ellen?
2013. febr. 5. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak filmek, amik az ilyen balfácánokra épülnek :)

sosem tudtam mitől ilyen egy ember, de én is ismerek ilyent ... élj ezzel együtt, csak sokat nézz magad mögé, hogy milyen károkat okoztál, nem kell-e tűzoltóság vagy hasonló

2013. febr. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Figyelj kicsit jobban oda. :)

A ház leégetésén kívül ezek nem olyan nagy dolgok.

Öcsém a fülhallgatókat eszi, én meg az egereket. Már nem is számoljuk hányat "használtunk el".

2013. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

A fülhallgatók nekem is ellenségeim, bár a mostani egész sokáig bírja, már negyed éves, és semmi baja. :)

Próbálok figyelni, főleg a tegnapi majdnem házleégetős incidens után, de ma is úgy törtem el ma a képet, hogy kézen akartam állni a fal mellett, és levettem a falról a képet, de majdnem kicsúszott a kezemből. Azelőtt meg eszembe sem jutott, hogy esetleg el is törhetem, ha nem vigyázok. Ez a baj, hogy az esetek előtt bele sem gondolok, milyen következményei lehetnek, ha valamit elrontok, nem vagyok óvatos...

2013. febr. 5. 16:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen voltál? Ha nem, akkor szerintem kinövöd. De sporttal rá lehet segíteni.

Bátyám is ilyen volt, ő is kinőtte, de a szüleink még mindig nem vették ki a "kézbalkezes" skatulyából. Holott olyan szakmája van, ahol veszélyes is lehet, ha eltör valamit és jól dolgozik.

A felelősségtudat már más téma.

2013. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Tisztelt kérdező írod nincs felelőségtudatod figyelmetlen vagy na ezekről a dolgokról viszont tehetsz mert mielöt cselekszik az ember figyeljen oda nézze meg mit csinál. Sajnálom szegény szüleidet hogy ennyi kárt okozol nekik. Neked adnék a szüleid helyében akkora pofont hogy magad is megbánnád mert ezekről tehetsz. A szüleidnek javaslom vigyenek el egy oszhiátár orvoshoz hogy vizsgáljon meg mert lehet hogy értelmi fogatékos vagy súlyos formában, ha az akkor neked befelegzet kiskomám mert akkor éretelmi fogyatékosok otthonába is kerülhetsz ami zárt és onnan nem mehetsz haza de ez majd az orvosi vizsgálatok eredményeiből derül ki és ha értelmifogyatékos vagy majd a szüleid döntik el beadnak e az intézetbe és gondnokság alá is helyezhet a bíroság, jól gondold meg mit csinálsz ha nem akarod hogy intézetbe kerülj mert ha felgyulad miattad a lakás gondolj csak bele főleg ha a szüleid nincsenek otthon. Ezt én az ő helyükbe nemhagynám . Tudod mennyi egy ház is amiket tönkretettél ? Na és a szüleid nem adtak pár csattanos pofont ? Neked jövedelmed sincs fogalmad sincs az életről !! Értelmifogyatokés.
2013. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tomazia, azt látjuk, hogy a te szüleid pofonjának fogalmazásgátló hatása van. 3:)
2013. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tomika19 sajnos értelmi fogyatékos, a helyesírásán is látszik, nyilván őt pofonnal nevelték a drága szülei, nem tehet róla nem szabad utálni emiatt. Az idiótáknak is vannak érzései.

Én is hasonló voltam régebben, nekem a jóga segített. Megnyugtatott, és így valahogy elmúlt a kétbalkezességem is.

2013. febr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én normális ember vagyok keves utoso de bocs ha valaki figyelmetlen állandoan nap mint nap tönkretesz valamit akkor az mi ha nem értelmifogyatékos ? Mással is elöfordul valami véletlenül eltörik de a tisztelt kérdezö írta figyelmetlen felelötlen. Bocs de eről éntehetek ???
2013. febr. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És szerinted a figyelmetlenség egyenlő az értelmi fogyatékossággal? Baromira utálom, mikor tudatlan emberek nagy szavakkal dobálódznak, amikről azt sem tudják mit jelentenek, pláne ha egy betegség az.

A Kérdező megtanulta az írásjelek, nagybetűk, kisbetűk, mondatok funkcióját, ebből adódóan már nem nagyon lehet értelmi fogyatékos.-célzás-

2013. febr. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!